Розгромили Софію в 2 турі Меморіалу Макарова

ФК ЛНЗ у другому матчі престижного столичного турніру без проблем розібрав Софію з одноіменної Борщагівки.

Меморіал Макарова

2 тур

31 січня, 10:00

Київська обл., Софіївська Борщагівка, НТБ ФК Колос

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Софія» (Софіївська Бощагівка) 6:0

Голи: Кос (7, 31), Сторчоус (14), Пиріг (21), Замуренко (17), Норенков (79)

ЛНЗ: Панченко – Бурлін (Сафонов 53), Калугін, Кошелюк (Насонов 69), ГНП (Клюс 73) – Сторчоус (Доронін 50), Пиріг (Євдокимов 65), Ткаченко (Котляр 75), Шаповал (Пуш 50), Замуренко (Норенков 73) – Кос (ГНП 46)

Порівняно зі стартовим поєдинком, цей був напрочуд вдалий. Хороша погода, злагоджена гра і багато голів. Уже в першому таймі ЛНЗ чотири рази вразив ворота Софії, яка немогла нормально вибратись зі своєї половини. Кос двічі забив і асистував Сторчоусу, Пиріг зарядив пушку на добиванні, а Замуренко реалізував вихід сам на сам – 5:0.

Софія зрозуміла все з перших хвилин, тому її поодинокі удари протягом матчу – лише епізоди для статистики.

По перерві на полі почали з’являтись свіжі футболісти. Один із ніх – Норенков. Саме він встановив остаточний рахунок у матчі 6:0.

Завтра у команди вихідний, а 2 лютого підопічні Юрія Бакалова зустрінуться з серйозним опонентом – Нива (Бузова). Гра запланована на 15:00.

Актуальні таблиці і результати доступні тут.