ЛНЗ вийшов у фінал Меморіалу Макарова

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

ФК ЛНЗ завтра може переписати історію участі команд з Черкащини в престижному Меморіалі Макарова. У 1999 році до фіналу дійшов ФК Черкаси, але поступився там команді Оболонь-Зміна 1:0. Дмитра Козаченка тоді визнали кращим воротарем змагань у складі Оболоні.

Меморіал Макарова

1/2 фіналу

8 лютого, 10:00

Конча-Заспа, Манеж, Київська обл.

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – АФСК «Київ» 3:0

Голи: Пучковський (45), Котляр (57), Сафонов (76)

На 19 хвилині АФСК Київ не реалізував пенальті (повз ворота)

ЛНЗ: Панченко (Ярошевич 82) – Сафонов, Насонов (Бурлін 80), Норенков (Пуш 75), Кошелюк – Євдокимов, Сторчоус (Пиріг 76), Доронін (Ткаченко 81), Клюс (Шаповал 80), Котляр (Калугін 64) – Пучковський (Кос 62)

Головний тренер: Юрій Бакалов

Хоч головний тренер ЛНЗ і не назвав у післяматчевому інтерв’ю цю гру найкращою на турнірі, втім за важливістю, якістю голів і перевагою її можна вважати саме такою.

Навіть не зважаючи на те, що Пучковський забив перед самісінькою перервою, а Київ не реалізував пенальті на 19 хвилині. Моменти були в обох команд. Ігрова перевага ЛНЗ позначилась на рахунку на компенсованій арбітром хвилині: Доронін, Котляр і Сторчоус розігнали контратаку, лівим флангом підключився Норенков і зробив ідеальний простріл на Пучковського – 1:0.

На давши супернику відпочити і спробувати переломити гру після перерви, Котляр швидко забив другий м’яч із кутового – 2:0. Моментів біля столичних воріт стало ще більше: Кос, Насонов і Сторчоус могли легко записувати своє ім’я до протоколу, однак двічі виручив голкіпер і стійка.

Третій м’яч все ж забили головою. Сафонов запустив стрілу в дальний кут воріт Києва після стандарту – 3:0.

Завтра об 11:00 ЛНЗ побореться за кубок Макарова проти Джуніорса.