Серія післяматчевих пенальті обернулась проти нашої команди.

Меморіал Макарова
Фінал
9 лютого, 11:00
Конча-Заспа, Манеж, Київська обл.

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Джуніорс» (Шпитьки, Київська обл.) 1:1 (2:4 пен.)
Голи: Доронін (23) – Самбурський (85)

ЛНЗ: Панченко – Сафонов, Насонов, Норенков, Кошелюк – Євдокимов, Сторчоус (Кос 61), Доронін (Пиріг 71), Клюс (Бурлін 90), Котляр (Замуренко 65) – Пучковський

Головний тренер: Юрій Бакалов

Перший тайм був за ЛНЗ: команда більше контролювала м‘яч, створювала моменти і врешті-решт забила на 23 хвилині. Доронін метрів з 30 прямим ударом в дальній кут показав, чому в нього на руці капітанська пов‘язка (за відсутності Бурліна).

Після перерви Джуніорс вирівняв гру і був настирнішим. Головною зброєю команди стади подачі з флангів: як із гри, так і з кутових. Тричі суперник був близький до встановлення паритету. На 85 хвилині це сталося. Подача – слабке вибивання – Самбурський вбігає з потужним пострілом у ворота ЛНЗ – 1:1.

За регламентом, додаткового часу немає, тому команди одразу перейшли до пробиття 11-метрових. Джуніорс забив 4 удари, а в ЛНЗ схибив Кос і, як вважає арбітр, Норенков. Хоча перегляд відео спонукає до рішення точно не в бік арбітра.

Приємним бонусом стала номінація Євгена Панченка як найкращого воротаря Меморіалу Макарова-2021.

Далі команда проведе декілька днів у Черкасах, а 13 лютого вирушить на двотижневий збір у Моршин.