Розтрощили Скалу в останньому спарингу

ФК ЛНЗ здобув нищівну перемогу над стрийською Скалою в завершальному товариському матчі на зборах у Моршині.

Спаринг

26 лютого, 15:00

Моршин

ФК «Скала» (Стрий, Львівська обл.) – ФК «ЛНЗ» (Черкаська обл.) 1:7

Голи: ? (32) – Пучковський (9), Замуренко (40), Котляр (56, 87), Кос (66, 83, 85)

ЛНЗ: Панченко – Насонов, Сафонов, Бурлін (ГНП 46), Кошелюк (Клюс 46) – ГНП (Євдокимов 46), Сачко (Котляр 46), Пиріг (Сторчоус 46), Замуренко (Кос 46), Шаповал (Пуш 20, Норенков 46) – Пучковський

Головний тренер: Юрій Бакалов

У першій половині гри Скала ще трималась, а от у другому таймі посипалась. На старті зустрічі обрізка господарів призвела до красивого голу Пучковського, який незамислюючись пробив з-за меж штрафного майданчика. Трохи згодом уже Скала скористалась помилкою Пиріга і зрівняла рахунок. Навіть повірила у власні сили, але перед перервою Замуренко надав комфортні послуги для ЛНЗ в роздягальні – 1:2.

Після паузи Юрій Бакалов випустив більше половини нового складу. Ці свіжі футболісти і зробили рахунок розгромним. Дубль у Котляра, хет-трик у Коса. Підсумкові 1:7 на нашу користь.

Завтра, 27 лютого, команда вирушить до Черкас.