Юрій Бакалов: «У матчі з монголами хочу побачити характер»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Головний тренер ЛНЗ дав проміжне інтерв’ю, у якому розповів про кондиції команди, матч з Металом і очікування від Збірної Монголії. 

– Не скажу, що ми зараз в ідеальних кондиціях, але якщо брати відрізок функціональної підготовки, який ми провели, то команда на гідному рівні. Це показують і матчі, і загалом уся робота робиться не дарма. Зараз кажу про загальнокомандний стан, бо всі футболісти мають різну персональну підготовку, яка була до зборів, а ми приводимо її до спільного знаменника. Вважаю, це вдається. 

– Які найголовніші висновки зробили після матчу з Металом?

– Багато висновків. Я розумію, що така поразка як явище є першою для нас і це удар по амбіціях і самолюбству. А висновки я роблю після кожного матчу, навіть, коли перемагаємо 6:0 або 8:0. Не тільки плюсові, а й мінусові. Важливо, наскільки футболісти сприйняли цю поразку як особисту трагедію – по-іншому назвати її не можу. Незважаючи на суперника, це недопустимо. 

Я розумію, що керівництво і вболівальники могли болісно сприйняти такий результат, але треба розуміти, що це наш перший міжнародний досвід.

Для мене чистим откровенням стало те, що треба додавати не тільки в функціональному або тактичному аспекті, а й у характері. Зрозуміло, що апріорі не існує команд, які не програють. Але питання в тому – як це робиться? Передусім я корю себе за це – десь недопрацював. 

– Завтра матч зі Зібрною Монголії. Що знаєте про суперника?

– Я саме займаюсь пошуком інформації з різних джерел. Це дуже закрита команда – немає жодного відео у вільному доступі. Готуються вони до відбіркових матчів чемпіонату світу-2022 і кубку Азії-2023. Ми справді граємо не з молодіжкою, а з національною збірною. Там іноземний тренер словак Растислав Божик. 

Із особистого досвіду ігор з азіатськими командами можу сказати, що цей суперник буде сильніший ніж Метал. Це команда бійців, шикарно підготовлена фізично і має чудові швидкісні дані. Непоступливі, злі, вигризають по повній програмі. Нас чекає непростий поєдинок на 100%. 

І тут найбільше хочеться побачити від своєї команди прояв характеру. Наскільки вона може тримати удар. Адже в Другій лізі без характеру робити немає що.

Матч ЛНЗ – Збірна Монголії відбудеться 16 березня в Белеку о 16:00 за київським часом. Онлайн-трансляція – на нашому ютуб-каналі.