Перемогли збірну Монголії в передостанньому спарингу в Туреччині

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

ФК ЛНЗ у четвертому товариському матчі в Туреччині здолав національну збірну Монголії.

Спаринг №4 в Туреччині

16 березня, 16:00 (за Києвом)

Белек, Туреччина

ФК «ЛНЗ» (Черкаська обл.) – Збірна Монголії 2:0

Голи: Пучковський (32), Сторчоус (51)

ЛНЗ: Ярошевич – Калугін, Насонов, Бурлін (Клюс 80), Норенков – Євдокимов, Доронін (Пиріг 75), Сторчоус (Шаповал 85), Бука (Замуренко 70), Сачко (Котляр 83) – Пучковський (Кос 72)

Головний тренер: Юрій Бакалов

Три факти про цей матч:

1. Монголи провели його в межах підготовки до вібіркових матчів на чемпіонат світу-2022. 25 березня вони грають з Таджикистаном, а 30 березня – з Японією. У своїй кваліфікаційній групі Монголія посідає останнє місце.

2. На турецьких зборах дебютував Шаповал

3. Суперник не створив нічого небезпечного

Уже на третій хвилині Бурлін знайшов подачею голову Пучковського, але той пробив трохи вище воріт. Одразу потому Сачко головою поцілив у стійку. Хороший початок.

Монголи за перший тайм зовсім нічого не створили попереду, натомість пропустили від Пучковського на 32 хвилині: Тарас першим встиг на підбирання і пробив трьох захисників, які спробували захистити ворота.

Після перерви Юрій Бакалов не зробив замін. Перша відбулась аж на 70 хвилині. До цього Сторчоус забив хороший м’яч зльоту, який давно лежить у нашому телеграм-каналі – 2:0. Забив ще й Пучковський, але боковий арбітр скасував його взяття воріт, бо зафіксував сумнівний офсайд.

Коли сили наших футболістів були майже на нулі, монголи потурбували Ярошевича непоганим ударом, але Коля впорався.

У підсумку ЛНЗ переміг 2:0. Наступний, він же останній, матч на зборах підопічні Юрія Бакалова проведуть 19 березня об 11:00 за Києвом проти турецького Кемерспора. Це колектив третьої ліги Туреччини.