Разом До Мети
2021 рік – нова мета, новий слоган, новий логотип!

2021 рік – нова мета, новий слоган, новий логотип!

24 Березня, 2021

Демонструємо новий логотип, з яким команда представлятиме Черкаси в професіональному футболі України.

Андрій Полтавець, президент ФК ЛНЗ: «За 15 років існування клубу це наш третій логотип. Перша зміна відбулася в 2015 році – на тому етапі розвитку клубу ЛНЗ став безперечним лідером обласного футболу та вийшов на всеукраїнський аматорський рівень.

З новим логотипом ми переходимо в статус професійного клубу. Ми поєднали елемент попереднього лого, а саме головну частину логотипу власника клубу LNZ Group, та назву клубу LNZ виконаної ексклюзивним шрифтом. Саме в новий шрифт LNZ ми заклали філософію клубу – нашу амбітність, динамічний розвиток, націленість на мету та розуміння як її досягти. А наш новий слоган «Разом До Мети» тільки підтверджує наше прагнення досягнути амбітних цілей разом із уболівальниками клубу зі всієї Черкащини.

Відзначу, що нове лого ми будемо використовувати як у повноцінному варіанті в формі щита, так і в скороченому – ексклюзивний шрифт LNZ, який наші вболівальники вже мали змогу побачити на екіпіруванні команди».

Разом із емблемою клуб провів глибокий ребрендинг клубу, який буде втілювати крок за кроком, щоб влітку гідно представити Черкаси у професіональному футболі України.

#разомдомети

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA