Здобуваємо перемогу в напруженому матчі з Олімпією

Лебедин, ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ» (Черкаси) – «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) 3:1

Голи: АГ (1), Кос (43), Сторчоус (77) – Фабунмі (62)

ЛНЗ: Панченко, Сафонов, Кошелюк, Калугін, Норенков, Долінський (Пиріг, 64), Євдокимов (Сторчоус, 57), Замуренко, Сачко (Пуш, 72), Пучковський (Коваленко, 78), Кос (Клюс, 87)

Рахунок у матчі було відкрито ще на першій хвилині. Захисник Олімпії скинув м’яч у власні ворота. Взагалі, у першому таймі було багато боротьби. На 15 хвилині Норенков виконував подачу зі штрафного, її підхопив Калугін та головою скидкав на Коса, проте той не дотягується й м’яч проходить повз воріт. На 41 хвилині мав нагоду відзначитися Пучковський, проте м’яч пройшов вище воріт. За дві хвилини Косу вдається подвоїти перевагу ЛНЗ – 2:0.

Напочатку другого тайму Фабунмі сильно пробив по воротах, проте влучив у штангу. Та на 62 хвилині йому все ж вдається забити та скоротити відставання у рахунку. До кінця тайму нашій команді не лише вдалось утримати перевагу в матчі, але й знову забити. На 77 хвилині Сторчоус встановлює фінальний рахунок 3:1.

Наступний матч ФК ЛНЗ проведе на виїзді, 17 квітня. Суперником нашої команди буде ФК Вікторія.