«Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.) – «ЛНЗ» (Черкаси) 1:0

Гол: Цапій (98‘)

Вилучення: Сафонов (97‘)

ЛНЗ: Панченко, Євдокимов (Пиріг, 70), Сафонов, Калугін, Норенков, Долінський (Бобко, 43), Євдокимов, Сторчоус, Сачко (Кошелюк, 46), Замуренко (Клюс, 72), Пучковський

Центральний матч туру був цікавим з перших хвилин гри. Вже на сьомій хвилині Сачко мав нагоду відкрити рахунок. Він технічно входив у штрафний майданчик та пробив по воротах, проте удар вийшов невдалим. У Вікторії також було кілька нагод відзначитися, але усі вони були невдалими. Загалом, перший тайм був досить рівним, тому рахунок був закономірним – 0:0.

На початку другого тайму стовідсотковий момент був у Пучковського. Нападник пройшов захисників Вікторії та пробив у дальній кут, проте м’яч пройшов у сантиметрі зі стійкою. На 50 хвилині гравці Вікторії розігрують штрафний, м’яч летить у дев’ятку, проте Панченко витягує цей удар.

Ключовим моментом гри стало призначення пенальті на 96 хвилині поєдинку. У штрафному майданчику Норенков у підкаті вибиває м’яч, проте в арбітра своя думка. Він вирішує, що це фол і вказує на одинадцятиметровий удар. Усі апеляції гравців ЛНЗ марні. На 98 хвилині Цапій реалізовує пенальті – 1:0.