Євген Панченко: «Західні команди відрізняються особливим бійцівським характером»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Воротар ФК «ЛНЗ» прокоментував матч з «Вікторією». А також розповів про підготовку до півфіналу Кубку України та сьогоднішній матч з «Феніксом».

– Ми переглядали попередню гру «Фенікса» з «Нивою», вона була дуже цікавою. Можу сказати, що наш суперник – це дуже хороша команда, у якій грають досвідчені футболісти.

Сьогодні у нас буде теорія, на якій ми краще розберемо суперника. Наш тренер вкаже на усі деталіде слабші або сильніші сторони «Фенікса». Теорія у нас є перед кожною грою. Як на мене, це дуже професійний підхід до підготовки. Загалом, західні команди відрізняються тим, що вони завжди проявляють бійцівський характер. Думаю, що на нас очікує дуже непроста гра.

Чи розділяє тренерський штаб кубкові ігри та матчі чемпіонату України?

– Для нас усі ігри важливі. У кожній грі наш клуб хоче перемогти. Ми до цього були готові. Такий графік для нас не став несподіванкою. Завжди краще грати, ніж тренуватися. Важлива кожна гра, якою б вона не була.

Гра з «Вікторією»  була досить важкою. Чи встигла відновитися команда за ці 2-3 дні?

– На мою думку, то фізично команда вже готова. А от у плані психології, то було досить важко після гри. Особливо перші години, коли усвідомлюєш усе. Не соромно програвати такі матчі. Уся команда боролась за кожен м’яч, за кожний метр футбольного поля. Я вдячний усім хлопцям, що продемонстрували такий характер та справжні бійцівські якості.

Тому, я думаю, що ми встигли відновитися за цей час і завтра будемо грати лише на перемогу.