Здобуваємо надважливі 3 поінти у матчі з «Кудрівкою»

ЛНЗ-Арена, Лебедин, Черкаська обл.

«ЛНЗ» (Черкаси) – «Кудрівка» (Чернігівська обл.) 3:0

Голи: Норенков (48,82), Калугін (70)

ЛНЗ: Ярошевич, Калугін, Тарасенко, Норенков, Євдокимов, Сторчоус, Бобко (Пиріг, 85), Насонов, Клюс, Кошелюк (Шаповал, 88), Кос (Замуренко, 83)

З перших хвилин наша команда була активнішою в атаці. На 6 хвилині «ЛНЗ» розігрує стандарт біля воріт «Кудрівки». Удар від Бобка направля м’яч у дев’ятку , проте воротар гостей тягне цей удар. Загало, у першому таймі черкаська команда повністю переграла «Кудрівку», проте голів за перші 45 хвилин не було забито.

А ось другий тайм розпочався з голу від Норенкова. Денис сильним ударом з-за меж штрафної поцілив у ворота кудрівчан. Наша команда продовжує контролювати м’яч і на 70-ій хвилині Калугін робить рахунок 2:0. За кілька хвилин біля воріт «ЛНЗ» гості розігрують небезпечний штрафний, проте після удару м’яч проходить поруч зі стійкою. Під кінець тайму Норенков оформлює дубль і встановлює остаточний рахунок у матчі — 3:0.

У принциповому матчі з «Кудрівкою» «ЛНЗ» здобуває надважливі три очки.

Наступну гру наша команда проведе 28 квітня у межах Кубку України з футболу проти «Фенікса» з Львівської області. Матч пройде на ЛНЗ-Арені. Початок о 16:00.