Іванов І.О. (Кривий Ріг)

Божко Д.С. (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу – Антимійчук В.А. (Чернівці)

ЛНЗ: Панченко, Калугін (Процишин, 46), Кошелюк, Норенков, Євдокимов (Бобко, 60), Сторчоус (Пиріг, 86), Долінський, Насонов, Клюс (Бука, 60), Замуренко (Шаповал, 80), Кос (Пучковський, 51)

У першому таймі «ЛНЗ» повністю володів ініціативою. Вже на п’ятій хвилині після подачі кутового від Норенкова, Долінський б‘є головою, проте м’яч проходить повз ворота. Загалом, у першій половині матчу ми побачили купу ударів по воротах гостей: від Замуренка, Кошелюка, Коса, проте голу так і не дочекались. На 32 хвилині крутезний момент від черкаської команди. Кос вривався у штрафну та прострілював на Замуренка, що стояв на межі воротарського майданчику. Проте Удар вийшов невдалим і м’яч пройшов поруч зі стійкою.

На початку другого тайму Юрій Бакалов провів ряд замін. На 65 хвилині Сторчоус нарешті відкриває рахунок у матчі. А ще за п’ять хвилин, Бука, що вийшов на заміну десять хвилин тому влучним ударом робить рахунок 0:2. До кінця матчу «ЛНЗ» створив ще кілька моментів, але рахунок лишився незмінним.

Наступну гру наша команда проведе вдома, 8 травня проти столичного «Атлета».