Василь Гречаний: “Деякі команди займаються не тим, чим треба. Це моя позиція”

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Василь Володимирович, нещодавно ви відвідали Федерацію футболу України разом з Василем Шевцовим. Що там побачили, почули?

– Та в Київ можна було й не їхати. Я думав там буде багато команд, а насправді – 10. Усе можна було з’ясувати в телефонному режимі.

Сказали б, що 23 серпня початок кубку та і все?

– Ну да. Скільки треба внесок, а то вони навіть не знають скільки грошей потрібно, бо не знають скільки команд буде. А чемпіонат стартує 5-6 серпня.

Ви чемпіонат не розглядаєте?

– Ні. Кубок – так, а чемпіонат – ні. У керівництва можливо є свої плани, але поки мова йде тільки за кубок.

Про завдання ще рано говорити?

– Так. Звісно, якщо беремо участь, то не просто так. Для нас це новий турнір. От ми дивилися фінал на НСК між “Металістом-1925” і “Агробізнесом”, то з нашим складом їх можна спокійно обігрувати. Тільки красивим полем вони відрізняються.

Про суддівство балакали?

– Все точно так само, як і в чемпіонаті області – когось гонят, хтось скаржиться. Одним словом – ідентично.

Давайте тоді в наші реалії. Нещодавно зіграли з “Альтаїром”, у вас було незвично багато претензій до арбітрів. Що саме?

– Юрій Фощій дозволяв собі протягом матчу розказувати футболістам: – та попади ти по м’ячу, – та пробий нормально. Його справа судити те, що є. Він немає права розповідати гравцям кому куди бігти і що робити. Це я чув від багатьох своїх хлопців.

Це проблема у непрофесіоналізмі суддів чи в їхній упередженості?

– Та ні, до Юри немає претензій як до кваліфікованого арбітра. Просто, якщо у суперника є додаткові ресурси, нехай відправлять тренера на навчання, а не займаються таким… Ми спокійно готуємося, їдемо на гру, а треба ще думати чи будуть знущатися над нами чи ні. Охременко прокидає, його збивають і Трандафілов ще спеціально зверху б’є прямо біля мене. Я не дам своїх гравців ображати. Ми знаємо чим займається ця команда ще з зими – з початку підготовки до сезону.