Разом До Мети
“ЛНЗ-Лебедин” розійшовся миром зі Шполою в чемпіонаті району

“ЛНЗ-Лебедин” розійшовся миром зі Шполою в чемпіонаті району

28 Червня, 2017

Сьогодні в Лебедині відбувся матч четвертого туру чемпіонату Шполянщини між “ЛНЗ” і ДЮСШ Шполою. Матч видався важким для обох команд і завершився сухою нічиєю.

“ЛНЗ-Лебедин” – ДЮСШ Шпола 0:0

Уже на 9 хвилині публіку обнадійливим ударом у поперечину з 30 метрів порадував Моторний. Однак цей епізод так і залишився найвидовищніщим у матчі. Протягом 90 хвилин команди створили обмаль гольових моментів.

На 34 хвилині “ЛНЗ” змарнував найреальнішу нагоду відкрити рахунок. Артем Андрійченко, який разом із братом сьогодні підсилив господарів, виконав навіс із лівого флангу, а Галата впритул надіслав м’яча повз стійку.

У другому таймі продовжилася невиразна боротьба, але одразу після перерви ми стали свідками майстерного виконання стандарту від Щукіна – м’яч опустився впритул зі стійкою.

Господарі почали тиснути вже ближче до кінця матчу. Спочатку Гнедько створив небезпечний вихід на ворота, який в останній момент встиг зблокувати захисник. А на “фініші” “ЛНЗ” кинув в атаку всі сили, проте так і не забив. У підсумку 0:0 і команда Табаченка-Славінського залишається на першій сходинці.

[jsStandings id =”1240″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;diff_chk;point_chk;curform_chk”]

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA