Переграємо Олімпію та здобуваємо Кубок України

Кальонов О.О. (Івано-Франківськ)

Гашков Є.Л. (Чернівці)

Чопілко Т.Г. (Київська обл.)

Цибулько Є.А. (Черкаська обл.)

Активніше другий матч фіналу розпочали гості. Й не дивно, адже задля позитивного результату їм була необхідна лише перемога. За перші 10 хвилин «Олімпія» заробила два перспективних стандарти, проте голу з них не вийшло. На десятій хвилині супер момент створив Норенков. Він завдав сильного удару по воротах, проте м’яч влучив у стійку. Загалом, у першому таймі гра бала насиченою, динамічною та бойовою. Команди створили безліч моментів, але рахунок лишався незмінним.

У другому таймі ініціативу перехопив «ЛНЗ». Спочатку був непоганий удар від Сафонова, а вже за хвилину Насонов відкриває рахунок в матчі. «Олімпія» одразу ж побігла в атаку та намагалась відігратися. Але усі спроби гостей забити виявились марними. А от черкаська команда змогла забити ще один гол. Пучковський, протягнув м’яча з центру поля та віддав передачу на Норенкова. Денис впевнено відправив м’яч у ворота гостей – 2:0.