«Юність» (Верхня-Нижня Білка) –«ЛНЗ» (Черкаси) 1:1

Онищук В.О. (Житомир)

Кузик О.Б. (Львів)

ЛНЗ:Панченко, Насонов, Сафонов, Калугін, Норенков, Євдокимов, Сторчоус (Долинський, 87), Кошелюк (Процишин, 90), Бобко, Замуренко, Пучковський (Клюс, 85)

Голи: Панасюк (20) – Сторчоус (43)

«ЛНЗ» їхав до Нижньої Білки в якості фаворитів. У нашої команди за плечима була впевнена перемога в першому матчі та неймовірна мотивація пройти в наступний етап чемпіонату. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що на полі буде справжні бій, адже на кону путівка у півфінал чемпіонату.

Активніше розпочали футболісти Юності. Вони розіграли кілька стандартів біля воріт «ЛНЗ». Та вже на 20 хвилині відкривають рахунок в матчі.  Черкасці ж такий рахунок зовсім не влаштовував, тому одразу команда пішла в атаку. Вже за хвилину Замуренко та Кошелюк могли зрівняти рахунок, проте усі удари відбила оборона «Юності». Під кінець тайму, на 43 хвилині після прострілу Норенкова з лівого флангу Сторчоус замкнув удар на дальній стійці – 1:1.

Другий тайм був не менш бойовий, але обидві команди мали значно менше моментів. Тому рахунок закономірно лишився незмінним. За сумою двох матчів «ЛНЗ» здобуває впевнену перемогу та виходить в 1/2 фіналу чемпіонату Україні.

За результатом жеребкування у півфіналі «ЛНЗ» зустрінеться з «Мотор» Запоріжжя. Перший матч пройде 19 червня на стадіоні «Мотор-Січ»