ЛНЗ – Кремінь: анонс кубкового матчу

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Кубок України

Другий попередній етап

18 серпня, 19:00

Черкаси-Арена

ЛНЗ (Черкаси) – Кремінь ( Кременчук)

Купити квитки можна онлайн

Арбітри

Бич І.Г. (Київ)

Гавеля О.М. (Кривий Ріг)

Якимик Р.С. (Львів)

Труба С.В. (Черкаси)

спостерігач арбітражу — Родіоненко М.В. (Київська обл.).

Довкола гри

Обидві команди проведуть перший матч у цьогорічному Кубку України. Першоліговий Кремінь та дебютант Другої ліги ЛНЗ офіційно зустрінуться вперше Проте в 2020 році, на зимових зборах команди провели товариську гру, в якій перемогу здобув Кремінь.

Суперник

Кремінь тричі був бронзовим призером Другої ліги. Один раз команді вдалось здобути срібні нагороди змагань, а у сезоні 18/19 під керівництвом Ігоря Столовицького став чемпіоном Другої ліги.

Нині в кременчуцькій команді грає троє черкаських футболістів.

Після завершення сезону 20/21 Ігор Столовицький залишив МСК Дніпро та очолив Кремінь. До нього згодом приєднались Максим Авер’янов та В‘ячеслав Орел, що були лідерами дніпрян.

Вже у серпні, коли розпочала вся чемпіонат до кременчуцької команди приєднався екс-гравець Минаю – Віталій Бойко. Він дебютував у домашній грі третього туру, в якій Кремінь поступився Поліссю.

Тренер

Тренерська кар’єра Ігоря Столовицькогосхожа на гойдалки, або потяг Черкаси — Кременчук. Свою кар’єру він розпочав у білозірській Зорі, а потім очолив Славутич. Після майже чотирьох років роботи в черкаському клубі Столовицький став тренером Кремня у сезоні 18/19. Проте пробув там недовго, всього сезон і у 2020 році повернувся до Черкас, проте очолив зовсім іншу команду — МСК Дніпро. Під його керівництвом дніпряни посіле 6 місце в групі «А» Другої ліги. А цього сезону коуч знову повернувся в Кремінь, прихопивши з собою лідерів черкасців — Авер’янова, Орла та Старченка.

Заявка Кремня на сезон