Обігруємо Кремінь й крокуємо до наступної стадії Кубку

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Кубок України

Другий попередній етап

18 серпня, 19:00

Черкаси-Арена

ЛНЗ (Черкаси) – Кремінь ( Кременчук) 1:0

Гол: Галенко (71)

ЛНЗ: Попович, Лопирьонок, Тарасенко, , Норенков, Насонов, Євдокимов, Сторчоус (Долінський,93), Волков (Пучковський,62), Сніжко (Бобко, 62), Воцеховський, Сула (Галенко,62)

Гра в Черкасах розпочалась разом з сильною зливою, яких у Черкасах не було вже близько місяця. Проте ні погода, ні будній день не завадили вболівальникам прийти на гру, яка видалась неймовірно цікавою та видовищною.

Перший тайм був напруженим. Обидві команди створювали момент за моментом та намагались відкрити рахунок у гру. Проте за перші 45 хвилин це не вдалось зробити ні ЛНЗ, ні Кременю. Загалом, у першій частині матчі гра була досить рівною, тому нічийний рахунок був закономірним.

Відсутність голів у першому таймі додала певної нервовості гри. Небезпечні удари, стандарти біля воріт – все це було у другому таймі. До речі, саме у другій 45-хвилинці підопічні Юрія Бакалова були значно активнішими та повністю контролювали гру. Логічним став гол Галенка на 71 хвилині. Гості намагались відігратися, проте захист ЛНЗ впевнено парирував усі атаки Кременя.

Вже завтра ми дізнаємось суперника у 3 попередньому етапі Кубку України. Базова дата матчу – 31 серпня.