Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

Черкаси-Арена

Любомир (Ставище) – ЛНЗ (Черкаси) 0:3

Голи: Галенко (7), Сторчоус (60), Сула (74)

ЛНЗ: Панченко, Насонов (Голіков,75), Лопирьонок (Тарасенко,59), Сафонов, Норенков, Євдокимов (Долінський,70), Сторчоус, Галенко (Сула,70), Пучковський (Тищенко,61), Войцеховський, Бобко

Гра почалась з активного наступу від підопічних Юрія Бакалова. За перші п‘ять хвилин черкасці завдали кілька небезпечних ударів по воротах Любомира. Уже на 8 хвилині Галенко зігравши на добиванні відкриває рахунок у матчі. На 14 хвилині після фолу на Галенку в штрафній Любомира рефері призначає пенальті. Виконує його Сафонов, проте голкіперу киян вдається парирувати удар. Загалом, перший тайм був дуже динамічним та багатим на моменти від черкаської команди, проте рахунок так і лишився незмінним – 0:1.

Другий тайм був менш динамічний, проте вже на 60 хвилині Сторчоус подвоює перевагу ЛНЗ. А ще за кілька хвилин після подачі Войцеховського відзначається Сула, який вийшов на заміну менше п’яти хвилин тому. Справжній Джокер Юрія Бакалова.