Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

Черкаси-Арена

ЛНЗ – Карпати 1:0

Гол: Сторчоус, 75

ЛНЗ: Попович, Норенков, Тарасенко, Лопирьонок, Насонов, Євдокимов, Сторчоус (Долінський,89), Бобко (Тищенко,93), Голіков (Куксенко,46), Войцеховський (Пучковський,52), Галенко (Сула,52)

Цей матч був, напевно, одним з найочікуванішим та найважливішим. ЛНЗ та Карпати мають на меті підвищитися у класі. Тому очікувалась запекла боротьба та видовищна гра.

Перший тайм був досить рівним та небагатим на моменти. Важко навіть виділити команду, яка домінувала на полі. Все що можна сказати про перший тайм – гра була рівною та з безліччю напів моментів .

А от другий тайм був значно цікавішим. Вболівальники, що прийшли на матч точно отримали задоволення. ЛНЗ один за одним створював моменти. Спочатку сильний удар від Норенкова, потім  момент Пучковського, де м’яч пролетів у сантиметрах зі стійкою. І от на 75 хвилині після подачі Бобка Сторчоус заколочує м’яч у ворота Карпат. Останні 15 хвилин були як гойдалки: момент у ЛНЗ – момент у ЛНЗ. Проте рахунок так і лишився незмінним – 1:0.