Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

Стадіон ім. М.Х. Бруквенка

Чайка (Петропавлівська Борщагівка)– ЛНЗ (Черкаси) 0:4

Голи
: Сніжко (50), Галенко (58), Пучковський (60), Сула (94)

Гра з перших хвилин була досить цікавою та інтригуючою. Перший тайм був рівним та небагатим на моменти. Обидві команди намагались відкрити рахунок у матчі, проте все марно. Рахунок лишився незмінним – 0:0.

А от другий тайм був уже зовсім іншим. У ньому домінувала лише одна команда – ЛНЗ. Уже на 50 хвилині Сніжко відкриває рахунок у матчі. Не пройшло й 10 хвилин як підопічні Юрія Бакалова подвоюють перевагу в матчі. І знову відзначається Ярослав Галенко! На 58 хвилині він забиває свій 4 гол за нашу команду. Та голепад від гравців ЛНЗ уже було не спинити. На 60 хвилині відзначається Тарас Пучковський. Здається, що доля гри вже вирішена. Команди знову повертаються до розміреного та зваженого футболу. Та вже на останній хвилині компенсованого часу Діма Сула ставить красиву крапку в сьогоднішньому матчі – 0:4.

ЛНЗ громить Чайку та везе в Черкаси важливі три очки.