У гості до найбільшого конкурента: анонс матчу “УТК” – “ЛНЗ”

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Чемпіонат області, 5 тур (перенесений)
15 липня, Паланка, 17:00
“УТК” (Уманський р-н) – “ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин)

НА НАШОМУ САЙТІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТЕКСТОВА ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ!

Арбітри:
Фощій Юрій (Черкаси)
Погорілий Микола (Кам’янка)
Шланчак Володимир (Городище)

Довкола:
На екваторі літа в Паланку завітає обласне свято футболу максимального масштабу. Зустрінуться два найбільші претенденти на чемпіонство 2017 року. Ця битва була запланована ще на 27 травня, але її перенесли через участь “ЛНЗ” в кубку області, який команда виграла. Між суперниками зараз 5 очок різниці, тому поразка для “УТК” означатиме лише одне – перше місце залишиться на відстані погляду в бінокль. Окрім команд, центральною фігурою в матчі може стати головний арбітр Юрій Фощій. Саме він судив протистояння “ЛНЗ” з “Альтаїром”, у якому спровокував багато обурень на свою адресу. 

Ще один цікавий факт: “УТК” – найбільший конкурент “ЛНЗ” у боротьбі за чемпіонство. Так вважають користувачі нашого сайту fc-lnz.com.

Суперник:
У минулому турі “УТК” такою батьківською м’язистою долонею посунув із другої сходинки нахабний “Златокрай” і тепер поділяє цю позицію разом із “Альтаїром”, але має гру в запасі – саме проти Лебедина. У підопічних Казанюка очок було б більше, але із 7 до 9 туру вони погрузли в жахливих результатах: дві нічиї (з “Альтаїром” й “Академією-ЧД”) і поразка від “Уманьферммашу”. Усі інші матчі команда переважно розгромно виграла. Єрошов, як і Козаченко, дуже мало пропускає. В обох однаковий показник – по 8 голів у 10 матчах.

Історія:
За три роки “УТК” тричі поділив очки з “ЛНЗ” (2:2; 1:1; 1:1), одного разу виграв (1:2) і два рази перемогу святкували підопічні Гречаного. Цікаво, що в обох випадках розгромно – 3:0 і 5:0.

У суботу буде зіграно ще один перенесений матч 5 туру. О 12:00 “Базис” удома прийме золотоніський “Спартак”.

 

Фото – Ігор Соболенко