Арбітри:
Фощій Юрій (Черкаси)
Погорілий Микола (Кам’янка)
Шланчак Володимир (Городище)

Команди вже на стадіоні, приїхали й арбітри. Напруга відчувається ще за годину до початку

“ЛНЗ”: Козаченко – Алєксандров, Листопад, Калініч, Коломієць – Лобов, Гуд, Ткаченко, Дєдов, Грицай – Литовчак

Головний тренер: Василь Гречаний

“УТК”: Єрошов – Коломієць, Олефір, Лут, Подколзін – Малютін, Горобець, Кальченко, Ткач, Троян – Потапов

Головний тренер: Олександр Казанюк

1′ Матч розпочався

3′ Дуже щільна гра в Паланці, немає де повітря ковтнути футболістам

5′ Потапов на ударній позиції – м’яч далеко від воріт

6′ Грицай відповідає тим самим

10′ От уже дійшла справа до реальної загрози. Литовчак класно підробив собі м’яч і з двома захисниками на спині пробив у площину – Єрошов на місці

10′ А так, то дуже багато метушні на невеличкому полі “УТК”. Футболісти банально не встигають прийняти рішення і віддати пас

11′ Оу! Потапов боровся у штрафному майданчику “ЛНЗ”, де захисник під час відбору повалив його на газон. Попри всі сподівання місцевої публіки, Фощій сказав підводитися

12′ Несильний удар по воротах Козаченка

16′ Небезпечно! Хави “ЛНЗ” обікрали захисника “УТК”, вийшли 3 в 2 і Ткаченко пробив повз дальню стійку

18′ Пауза в матчі. Лобов зазнає ушкодження під час обопільного підкату з суперником

19′ Такий самий епізод. Тепер в центрі подій Гуд, який одночасно з сперником пішов у підкат. Євген отримує жовту. Незрозуміло

24′ Рівна гра

28′ Лут непогано б’є. Метра не вистачило. Загалом “УТК” трохи більше володіє м’ячем

36′ Гості пресонули опонента. Декілька стандартів перевели гру до воріт Єрошова, аде в підсумку декількахвилинний штурм нічого не приніс

40′ Потапов двічі опинився на вістрі атаки, але Алєксандров в останній момент накрив нападника

41′ Усі стандарти у виконанні “ЛНЗ” намагнічено прямують до рук Єрошова

43′ Литовчак відібрав м’яч у воротаря “УТК”, але той відскочив назад йому до рук

45′ Перший тайм завершено. Арбітр нічого не додає

46′ Другий тайм розпочався. Без замін

51′ Грицай технічно виконує штрафний, але недокручує в площину

54′ УХ! Калініч з центрального кола пробиває штрафний дуже прицільно і сильно, на жаль поряд зі стійкою

55′ Господарів поки не видно

56′ Чергова атака “ЛНЗ”. Цього разу Ткаченко класно віддає Дєдову, який спрямовує передачу на одинокого Грицая, утім Сергію забракло сили

59′ Заміна. Казанюк замість Ткача (УТК)

64′ Заміна. Колодяжний замість Гуда (ЛНЗ)

65′ А от і Казанюк вибухає! Потапов віддав йому ідеальну передачу в розріз, Калініч не встигає – Козаченко рятує. Тут же кутовий і вже Потапов із моментом. Його удар облизує поперечину. Наразі це найгостріші в матчі епізоди

66′ Знову “УТК” загрожує воротам “ЛНЗ”. Простріл з правого флангу не знаходить партнера

68′ ЛНЗ відповідає! Дєдову невідомо що завадило прикластися к прострілу Колодяжного. Це був би 0:1. Одразу Калініч тактично фолить у центрі поля, за що отримує гірчичник

71′ Заміна. Стєпанов замість Грицая (ЛНЗ)

76′ ГОЛ! 1:0! Кальченко забиває. “УТК” організовує хорошу атаку, яку другим темпом завершує правий хав господарів

78′ Заміна. Барбанов замість Дєдова (ЛНЗ)

81′ Заміна. Охременко замість Литовчака (ЛНЗ)

Гречаний терміново намагається освіжити гру

84′ Листопад пішов у передню лінію, а Потапов знову загрожує воротам ЛНЗ

87′ ЛНЗ усіма силами йде вперед

90+4 Фощій додає 4 хвилини. Ткаченко б’є злівої повз дальню стійку

Заміна. Думенко замість Казанюка (УТК)

УХ! Алєксандров б’є головою з кутового. М’яч розминається зі стійкою

Заміна. Дяченко замість Трояна (УТК)

Матч завершено. “УТК” мінімально перемагає “ЛНЗ” на своєму полі і скорочує відрив до 2 очок