АФСК Київ – ЛНЗ: анонс матчу 17 туру

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

17 тур

6 листопада , 13:00

Стадіон Лівий Берег

Арбітри

Липко М.М. (Івано- Франківськ)

Петров В.М. (Кременчук)

Бамбурак В.Б. (Чернівці)

Задиран С.С. (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу – Дмитрук Я.В. (Рівне)

Довкола гри

Перший виїзний матч у Другому колі наша команда зіграє з молодим колективом з Києва – АФСК. У понеділок підопічні Юрія Бакалова здобула важливу перемогу над лідером чемпіонату, а вже завтра зіграють з аутсайдером, що з 15 ігор, виграв лише одну.

Суперник

Клуб заснований в 2017 році, у 2020 році клуб змінив назву на АФСК Київ, команда складається з молодих гравців, які розвиваються разом з клубом.

За словами керівництва клубу, вони сповідують європейський підхід до виховання юних футболістів та ведення фінансово – господарської діяльності, тому позиціонують себе, як український футбольний клуб нового типу. Мета клубу – самоокупний, привабливий бізнес-проект футбольного менеджменту, який стабільно готуватиме гравців європейського рівня.

За київську команду виступає вихованець черкаського футболу – Владислав Гарнага. За АФСК він відзначився двома голами, один із яких і приніс перемогу киянам над Любомиром.

Тренер

В’ячеслав Нівінський розпочав тренерську кар’єру в 2011 році. Його першою командою став дубль Оболоні. З 2012 року входить до тренерського штабу Сергія Ковальця у Молодіжній збірній України. До АФСК Київ приєднався у червні 2021 року.

Заявка АФСК Київ на сезон 21/22