Діназ – ЛНЗ: анонс матчу 19 туру ЧУ

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

19 тур

20 серпня, 13:00

С . Демидів

 Діназ (Вишгород) – ЛНЗ (Черкаси)

Арбітри

Кальонов О.О. (Івано- Франківськ)

Дрикін В.Ю. (Рівне)

Матяш О.О. (Полтава)

Причина С.Р.. (Львівська обл.)

Спостерігач арбітражу – Беженар П.В. (Київ)

Довкола гри

Для ЛНЗ останні кілька турів видались тяжкими: ігри з лідерами Лівим Берегом та Епііентром, непростий АФСК. За три стартові тури другого кола черкасці здобули 7 очок, що доволі непогано, але у грі з Діназом нашій команді необхідна лише перемога.

А от Діназ друге коло почав без втрат. Впевнена перемога над Рубіконом та столичним АФСК й мінімальна перемога над МСК Дніпро.

У першому колі на Черкаси-Арені глядачі бачили динамічну та видовищну гру між цими командами. Тоді матч закінчився переконливою перемогою ЛНЗ з рахунком 2:0.

Суперник

Діназ (Вишгород) – футбольний клуб із Київської області. Розпочав власний літопис у 1999 році. Взявши старт із чемпіонату Вишгородського району.

Отримано низку призових кубків та винагород. ФК Діназ тричі вигравав кубок Київської області (2005, 2012, 2015) та суперкубок області (2011). У 2011 році клуб здобув перше місце у чемпіонаті Київщини, також у кошику присутні срібні та бронзові медалі чемпіонату.

У 2012 році Виконком УЄФА нагородив Діназ бронзовою медаллю УЄФА у номінації «кращий аматорський футбольний клуб Європи», що стало певним підсумком спортивної діяльності клубу та поштовхом до наступного – професійного футболу.

У сезоні 2020/2021 Другої ліги команда посіла 3 сходинку, програвши 5 очок Ужгороду.

Тренер
Володимир Бондаренко розпочав свою тренерську кар’єру в вишгородській команді. Після закінчення кар’єри гравця в Діназі він обійняв тренерську посаду в лютому 2018 року. У 2020 році був визнаний найкращим тренером Другої ліги за версією ВОТФ.

Заявка Діназу на сезон 21/22