“ЛНЗ” – “Черкаський Дніпро”: текстовий онлайн

Неділя, 6 серпня, 17:00
“ЛНЗ-Лебедин” – “Черкаський Дніпро”

“ЛНЗ”: Дейнеко – Листопад, Коломієць, Калініч, Парфьонов – Лобов, Гуд, Карнаух, Дєдов, Кривошеєнко – Литовчак

Головний тренер: Василь Гречаний

“ЧД”: протокол відсутній. Дніпряни приїхали складом “Академії”, підключивши молодих хлопців і резервістів учорашнього матчу проти “Інгульця”. Серед відомих прізвищ цієї команди, на полі Тупчієнко, Тенжицький, Марченко, Стрикаль, Жох, Шурубура, Нікішов та інші

Головний тренер: Олександр Кирилюк

1′ Матч розпочався

4′ Команди по черзі контролюють м’яч

5′ Листопад б’є головою з кутового трохи вище поперечини

9′ ГОЛ! 1:0!!! Литовчак забиває. Розібрався як справжній нападник – без зайвих дотиків з результативним ударом. А яку передачу дав Лобов!!!

11′ Карнаух небезпечно б’є повз стійку

15′ ГОЛ! 1:1! Тенжицький геніально обійшов оборону ЛНЗ і зрівняв рахунок

20′ ЛНЗ загрожує з кутового – Марченко на місці

22′ Знову провал в оброні ЛНЗ. Шурубура стрімко розігнав атаку, Тенжицький підхопив м’яч, але Парфьонов встиг зблокувати, утім наступ таки завершився ударом вище воріт

23′ Кривошеєнко несильно б’є здалеку

27′ Пауза. Команди п’ють воду, а у дніпрян поле покидає Тупчієнко

32′ Кривошеєнко проривається правим флангом і знаходить голову Литовчака – вище

33′ По грі: Дніпро місцями гостро жалить розслаблену оборону ЛНЗ, але м’яч під контролем саме в господарів. Підопічним Кирилюка дуже важко дається вихід з оборони

36′ Карнаух б’є здалеку – заробляє кутовий

38′ Гуд перевіряє – Марченко фіксує кулю над головою

41′ Тенжицький заробляє небезпечний штрафний. Хтось із дніпрян виписує хорошу дугу, але Дейнеко читав напрямок польоту м’яча

43′ Шурубура класно проривається паралельно штрафному майданчику і сильно б’є під поперечину. Денис разом із Тенжицьким – найпомітніші в команді

45′ Дніпро розвиває атаку, яку завершує хорошим ударом з правого боку – м’яч свистить над поперечиною

45+’ Рахунок 1:1, але ЛНЗ почувається, ніби 5:0

45+’ Перший тайм завершено. 1:1

46′ Заміна. Барбанов замість Кривошеєнка, Алєксандров замість Коломійця, Стєпанов замість Литовчака, Ткаченко замість Карнауха, Грицай замість Гуда, Маценко замість Дейнеки (ЛНЗ)

46′ Нікішов перевіряє свіжого Маценка

48′ Грицай б’є злівої

50′ Стєпанов!!! Ткаченко елгантно вивів Петю сам на сам, а той пробив у стійку

51′ ГОЛ! 2:1!!! Грицай забиває! ЛНЗ логічно виходить уперед

55′ Ткаченко крутить захисників і б’є в дальню стійку! Марченко чиркає, не даючи забити

56′ ГОЛ! 3:1!!! Листопад на досвіді кладе м’яч у дальню дев’ятку

64′ Команди дуже повільно пересуваються

Нікішов спробував пробити, але вийшло без користі

66′ Грицай користується простором в обороні суперника і б’є трохи вище воріт

Пауза. Команди п’ють воду

70′ Епізодами ЛНЗ відверто возить молодих суперників

72′ Листопад мало не забиває своєму воротарю

73′ Тенжицький б’є вільний удар з рикошетом у поперечину

81′ Без моментів іде гра, тому що все вже зрозуміло

82′ Черкаський Дніпро робить низку замін. На поле виходять зовсім юні хлопці років 17-18

86′ Дніпряни організовують вихід віч-на-віч, а нападник хибить.

Ще один удар у руки Маценка

89′ Черговий непідготовлений удар летить над поперечиною ЛНЗ

90+’ Стєпанов дає “пас” в руки Марченку.