WE MUST STAND TOGETHER
“ЛНЗ-Лебедин” у другому товариському матчі спокійно обігрує “Черкаський Дніпро”

“ЛНЗ-Лебедин” у другому товариському матчі спокійно обігрує “Черкаський Дніпро”

6 Серпня, 2017

Сьогодні “ЛНЗ” на домашньому полі провів другий спаринг у межах підготовки до Аматорського кубку України та другого кола чемпіонату області.

“ЛНЗ” – “Черкаський Дніпро” 3:1
Голи: Литовчак (9), Грицай (51), Листопад (56) – Тенжицький (15)

“ЛНЗ”: Дейнеко (Маценко 46) – Листопад, Коломієць (Алєксандров 46), Калініч, Парфьонов – Лобов, Гуд (Грицай 46), Карнаух (Ткаченко 46), Дєдов, Кривошеєнко (Барбанов 46) – Литовчак (Стєпанов 46)
Головний тренер: Василь Гречаний

Олександр Кирилюк і Анатолій Дейнеко привезли в Лебедин склад “Академії”, підключивши молодих хлопців і резервістів учорашнього матчу проти “Інгульця”. Серед відомих прізвищ команди, на полі були Тупчієнко, Тенжицький, Марченко, Стрикаль, Жох, Шурубура, Нікішов та інші.

Ця голодна до футболу банда нав’язала свою позицію супернику лише протягом стартових 15 хвилин. Команди почергово володіли м’ячем, але надалі гостям все важче було виходити з оборони. Свою роль зіграв і швидкий гол Литовчака. Лобов віддав бездоганну передачу Мар’яну через усе поле, а той, не роздумуючи, пробив у дальній кут – 1:0. Однак зовсім скоро дніпряни реалізували своє бажання в забитий гол. Тенжицький легко прошов оборону “ЛНЗ” і зрівняв рахунок – 1:1.

Така гострота у виконанні молодих хлопців з’являлася дедалі рідше, бо маститі господарі володіли м’ячем, тримаючи гру під контролем. Утім, без помилок не обійшлося. Найчастіше чемпіона області “кусали” Тенжицький і Шурубура. Саме ці двоє стали головними скалками для “ЛНЗ”, футболісти якого усім своїм видом демонстрували беззаперечну перевагу над опонентом.

Утілити її в голи вдалося вже у другій половині. Гречаний замінив півкоманди і через 6 хвилин Грицай вивів партнерів уперед – 2:1. Минуло ще стільки ж часу і вже Листопад на досвіді поклав м’яч у дальню дев’ятку воріт Марченка – 3:1. На цьому гра закінчилася (формально). Почала перемагати спека. Кирилюк і Дейнеко теж кинули в бій лаву запасних, але 17-річні хлопці нічим особливим не напружили Лобова, Ткаченка і Грицая, які місцями просто возили своїх візаві.

Рахунок міг дійти до розгромного, якби не каркас воріт і Марченко. Тож у підсумку 3:1 на користь “ЛНЗ”.

Наступний матч команда орієнтовно проведе на виїзді, про що буде додатково повідомлено на нашому сайті.

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA