“Патріот” – “ЛНЗ-Лебедин”: текстовий онлайн

Команда вийшла на розминку

“ЛНЗ”: Козаченко – Листопад, Коломієць, Калініч, Парфьонов – Лобов, Гуд, Ткаченко, Дєдов, Вакуленко – Литовчак

Головний тренер: Василь Гречаний

1′ Матч розпочався

1′ ЛНЗ одразу атакує лівим флангом – Вакуленко з ударної позиції б’є над поперечиною

5′ ЛНЗ упевнено почувається, Гуд віддає передачі недивлячись

8′ Господарі двічі вже спробували організувати атаки. Обидва рази виходить без завершення

10′ Дєдов заробляє кутовий

11′ Литовчак небезпечно зрізає м’яч головою біля дев’ятки воріт Патріоту

21′ Гра переважно йде в центрі поля

22′ Дуже спекотно в Баришівці. Пауза, футболісти п’ють воду

25′ Небезпечно! Патріот вистрілює потужним ударом в дальній кут. Козаченку довелося розтягнутися в повний зріст, аби перевести на кутовий

28′ Господарі більше володіють ініціативою в ці хвилини. Цього разу стандарт призвів до небезпеки. Кутовий

36′ Багато нарікань викликають дії бокового арбітра, який увесь час підіймає положення поза грою

38′ Патріот вистрілює прицільним ударом темношкірого півзахисника під поперечину

40′ Листопад бере м’яч під контроль, біжить із ним через усе поле і б’є – повз стійку

41′ ГОЛ’ 0:1!!! Калініч забиває. ЛНЗ упіймав суперника на штучному офсайді (який підняв боковий), але головний арбітр продовжив матч і Вакуленко викотив вільному Калінічу на порожні ворота

45′ Перший тайм завершено

46′ Другий тайм розпочався

46′ Заміна. Карнаух замість Гуда, Барбанов замість Дєдова, Алєксандров замість Лобова, Дейнеко замість Козаченка, Стєпанов замість Парфьонова

ЛНЗ вийшов на другий тайм з іншою тактичною схемою. Гречаний вирішив зіграти в три захисники. Позаду залишилися Калініч, Алєксандров і Парфьонов

53′ Коломієць здорово розібрався на фланзі з двома суперниками і пробив, утім, удару забракло сили.

54′ Барбанов має забивати! Сергій опинився на ударній позиції в районі одинадцятиметрового і в боротьбі з захисником заробив кутовий

56′ Патріоти отримали шанс утікти в контратаку, але оборона ЛНЗ швидко повернулася назад і витіснила суперника

60′ Стєпанов виконує добротний рейд по лівому флангу і заробляє штрафний. До результативного виконання справа не доходить

65′ Пауза. Команди п’ють воду. Вони сьогодні борються не тільки проти один одного, а й проти спеки. +32 в тіні у Баришівці

71′ ЛНЗ непогано розвиває атаки, комбінуючи в центрі, але до удару справа не доходить. Суперник грає другим номером

73′ Стєпанов не забиває вихід сам на сам! Патріоти одразу карають аналогічним епізодом, у якому зрівнюють рахунок – 1:1.

79′ Листопад б’є штрафний низом несильно – голкіпер переводить на кутовий

Матч завершено. Нічия 1:1