“ЛНЗ”: Козаченко – Алєксандров, Калініч, Коломієць – Лобов, Гуд, Ткаченко, Дєдов, Вакуленко – Грицай, Литовчак

Головний тренер: Василь Гречаний

“Росава”: Сорокін – Бовшик, Понежда, Литвин, Волошенко, Конюша, Рисенко, Болюк, Франчук, Вовк, Панічев

Головний тренер: Станіслав Яременко

1′ Матч розпочався

4′ ЛНЗ закрив суперника на його половині

8′ Небезпечно біля воріт Росави. Господарі виконали стандарт, Литовчак пробив, але влучив у захисника

11′ Ойойой!! Литовчак встиг до м’яча одночасно з голкіпером, круглий віскочив до Ткаченка і В’ячеславу залишилося лише пробити в порожні ворота, але підстрахував захисник

12′ Грицай б’є повз стійку після кутового

14′ Лобов виконує стандарт у ворота – кутовий

17′ А тепер уже Росава загрожує з кутового

Заміна. Стєпанов замість Литовчака

23′ Калініч виконує поки що найбільш небезпечний удар по воротах Сорокіна – здалеку в сантиметрах від поперечини

25′ Лобов стріляє – Сорокін відбиває

29′ Грицая вивели на чудову позицію, але він змарнував нагоду

31′ Ще удар…

42′ Десять хвилин без загострень і нарешті Вакуленко пробиває, однак несильно в руки воротарю

45+1′ ГОЛ!!! 1:0!!! Дєдов забиває в роздягальню! Усе просто: отримав м’яч зліва і пробив у дальній кут. Перерва

46′ Заміна. Франчук замість Рисенко (Росава)

46′ Другий тайм розпочався

49′ Провал в обороні Росави. Калініч був близький, щоб забити другий в матчі гол

56′ Росава підібралася до воріт Козаченка – Дмитро на місці

58′ Заміна. Подгорський замість Конюші (Росава), Барбанов замість Дєдова (ЛНЗ)

60′ Барбанов!! Вийшов на поле і одразу сам на сам, але не зміг обіграти Сорокіна

64′ Нервовий сьогодні футбол в Лебедині. ЛНЗ дуже багато атакує, але немає чіткого завершення, усе проходить якось повз

65′ Ну от і Ткаченко пробиває слабко

69′ Заміна. Семенов замість Вовка (Росава)

71′ Заміна. Карнаух замість Ткаченка (ЛНЗ)

75′ Грицай класно пуляє штрафний

76′ Який момент! Лобов тонко перекидує Сорокіна, м’яч влучає в поперечину, а Алєксандров на добиванні б’є у воротаря

79′ Заміна. Тубольцев замість Стєпанова (ЛНЗ)

80′ Калініч б’є зі штрафного – вище

81′ ГОЛ!!! 2:0!!! Барбанов забиває! Отримав пас, зробив пару кроків і пробив у дальній кут

84′ Козаченко дуже на вдало приземляється, граючи на виході. Зробив сальто, йому надають допомогу. Нагадаємо, що в першому таймі Литовчак зазнав травми коліна

Заміна. Столяр замість Болюка (Росава)

87′ Франчук ледь пробиває