Разом До Мети
Кубок України. 1/16. Анонс (+коментарі Гречаного)

Кубок України. 1/16. Анонс (+коментарі Гречаного)

12 Вересня, 2017

Аматорський кубок України, 1/16 фіналу
13 вересня, Лебедин, 16:00
“ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин) – “Світанок-Агросвіт” (Вінницька обл.)

НА НАШОМУ САЙТІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТЕКСТОВА ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ!

Ми готові. Команди всіх обласних чемпіонатів в Україні приблизно одного рівня. Тому все залежить від налаштування футболістів та їх умотивованості. Нічийний матч із “Базисом” у чемпіонаті області ніяк не позначиться на команді. Керівництво і я впевнені у хлопцях, ми їх підтримуємо. Головне – підійти до гри в правильному настрої,запевняє головний тренер “ЛНЗ” Василь Гречаний.

Суперник
“Світанок-Агросвіт”. Цієї суботи команда провела четвертий тур чемпіонату Вінницької області проти липовського “Факелу”. У першому таймі “Світанок” вів із рахунком 2:0, але в підсумку зіграв у нічию 2:2. Тепер ці два колективи поділяють першу сходинку чемпіонату з 10 очками.

Відомо, що суперник “ЛНЗ” цього літа перетряс майже весь склад. Ми спілкувалися з Янчуком, який грав за цю команду. За його словами, під час міжсезоння через “Світанок” пройшло близько 50 футболістів на перегляді. Порівняно з минулим сезоном склад команди змінився на 80%.

Інше
Цікаво, що сайт fcbershad.com.ua  розібрав на атоми “ЛНЗ”, підключивши знавців із уманського регіону. Одним із меседжів стало нерозуміння того, “що ця команда робить на обласному рівні”?
Це дуже приємно, що нас так вивчають, але у футбольного клубу є керівництво, яке вирішує, у якому напрямку розвивати команду. До того ж, ті хто за нами стежить, можуть згадати 2012 рік, який, на мою думку, став вирішальним і відкрив очі на багато футбольних і нефутбольних справ,прокоментував Василь Гречаний.

Матч-відповідь відбудеться 20 вересня. 

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA