ЛНЗ”: Козаченко – Листопад, Калініч, Коломієць – Лобов, Гуд, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Вакуленко – Стєпанов

“Світанок”: Бутлерський – Березовський, Евстафієв, Турчинський, Кучер, Мазур, Рудий, Заводян, Онищук, Арделян, Соума

Головний тренер: Борис Войнаровський

Прямо перед початком гри увімкнули полив на стадіоні

1′ Матч розпочався

3′ Вакуленко ловить м’яч на відборі, виконавши перший у матчі удар

5′ Світанок спробував наблизитися до воріт ЛНЗ – Коломієць на підборі

6′ Стєпанов і Гуд розкручують класну атаку, але справа не дійшла до удару

10′ ЛНЗ двічі подає кутовий – двічі відчулося нервування в діях суперника. Лебединці почуваються повноправними господарями поля – не так, як із Джуніорсом

12′ Стєпанов пробиває в площину!

13′ Листопад повозив півкоманди, віддав Стєпанову, той Вакуленко, але Антону не пощастило підлаштуватися під м’яч

14′ Знову паніка біля воріт гостей. Черговий кутовий стає близьким до голу

18′ Щохвилини ЛНЗ підступає до чужого штрафного майданчика з бажанням забити

20′ Грицай дуже високо б’є

22′ Вакуленко шикарно крутить захисника і стріляє зправої ноги. Партнери задоволені діями Антона

25′ Перший удар по воротах Козаченка – точно в руки Дмитру

29′ Стєпанов заробив штрафний – Грицай виконав “тач-даун”

36′ Зменшився натиск на ворота Світанку. Гра пересунулася в центр

37′ Ткаченко пробиває здалеку з відскоком – поряд зі стійкою

38′ Грицай обрізався в центрі поля, що призвело до стрімкої контратаки гостей через лівий фланг з ударом повз дальню стійку

45+’ Ще один удар по воротах ЛНЗ. Показово, що Світанок сьогодні зовсім не поспішає вводити м’яч зі стандартних положеь (від воріт, аут тощо). Тягнуть час?

Перший тайм завершено. 0:0

46′ Другий тайм розпочався

47′ Супермомет у Грицая! Віталій опинився сам на сам із воротарем, однак не переграв його

55′ ЛНЗ, як і в першому таймі організовує серію кутових на межі з голом

56′ Дєдов виривається в контратаку і заробляє небезпечний штрафний

57′ Заміна. Савчук замість Арделяна (Світанок)

61′ Вакуленко сьогодні добряче крутить своїх опонентів на фланзі, а це призводить до небезпеки

63′ ГОЛ!!! 1:0!!! Нарешті ЛНЗ забиває!!! Чергова флангова атака призвела до відскоку в центральню зону, звідки Ткаченко не схибив!

67′ ГОЛ!!! 2:0!!! Ще один!!! Чергова флангова атака і тепер Лобов забиває!!!

68′ ЩЕЕЕЕ ОДИИИИН!!! 3:0!!! Гриииицаааай!!! Публіка в екстазі!!!

69′ Заміна. Іванов замість Кучера (Світанок)

70′ Калініч б’є зі штрафного – голкіпер переводить на кутовий

75′ Господарі повністю контролюють матч

77′ Козачено відбиває перший удар у другому таймі

Заміна. Савчук замість Турчинського (Світанок)

78′ Хтось із лави запасаних Світанку вилив на бокового арбітра води, розбираються…

80′ Заміна. Карнаух замість Ткаченка (ЛНЗ)

84′ ЛНЗ отримує задоволення від гри

85′ Заміна. Барбанов замість Дєдова (ЛНЗ)

Сергій – улюбленець місцевої публіки, його вихід для глядачів, як гол

87′ Заміна. Ольховий замість Соуми (Світанок), Тубольцев замість Гуда (ЛНЗ)

90′ Заміна. Алєксандров замість Грицая (ЛНЗ)

90+4′ Арбітр додає 4 хвилини

Матч завершено. ЛНЗ яскраво перемагає Світанок з рахунком 3:0!