WE MUST STAND TOGETHER
Діти ЛНЗ позмагалися за бронзу обласного турніру (+коментар Славінського)

Діти ЛНЗ позмагалися за бронзу обласного турніру (+коментар Славінського)

19 Березня, 2018

Днями в Білозір’ї завершився дитячий турнір з футзалу Весна-2018. У ному взяли участь 12 команд 2009-2010 р.н. з усієї Черкаської області.

Подолавши груповий етап, команди зійшлися в плей-офф. Переможцем став колектив христинівської Фортуни, другу сходинку посіла Академія-Черкаський Дніпро-2, а бронза дісталася Дніпру-80.

ЛНЗ-Лебедин під керівництвом Петра Славінського та Сергія Табаченка посів четверту сходинку, поступившись у матчі за 3 місце черкасцям з рахунком 0:4. Зазначимо, що в групі з шести команд, лебединці посіли другу сходинку, пропустивши вперед тільки фіналіста змагань.

Петро Славінський, тренер ДЮСШ ЛНЗ-Лебедин: “Завод ЛНЗ справді не шкодує коштів для розвитку наших маленьких футболістів. Ми їздимо по всіх турнірах і це дуже важливо. Хлопці завжди в гарних умовах: транспорт, харчування, змагальний процес. Було дуже приємно грати з командами з усієї області. Добре виступили в груповому етапі з різницею м’ячів 10:2. У матчі за третє місце грали з Дніпром-80. Пропустили два швидких голи, а потім не змогли зрівняти рахунок. Проте дали пограти усім нашим футболістам”.

Результати змагань:

1 місце – Фортуна (Христинівка)
2 місце – Академія-Черкаський Дніпро-2 (Черкаси)
3 місце – Дніпро-80 (Черкаси)
4 місце – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин)
5 місце – СДЮСШОР-Чайка (Черкаси)
6 місце – ДЮСШ Ватутіно
7 місце – ФК Черкаси
8 місце – ДЮСШ Маньківка
9 місце – ДЮСШ Умань
10 місце – Академія-Черкаський Дніпро-3
11 місце – ДЮСК Умань
12 місце – Академія-Черкаський Дніпро-1

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA