Перша гра – 2:0

ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Коломієць, Парфьонов – Боровик, Грицай, Ткаченко, Вакуленко, Султанов – Литовчак

Факел: Карабін – Омельченко, Дворовенко, Чернега, Валько, Красносельський, Голуб, Малка, Драган, Бондаренко, Вовк

Головний тренер: Петро Анісім

1′ Пролунав Гімн України. Матч розпочався

2′ Грицай виводить Султанова на удар, той падає, але суддя не вірить у пенальті

Дуже сильний вітер у Лебедині сьогодні. Воротар Факела навіть боїться вибивати від воріт – дме проти нього

8′ Листопад закидає стандарт – м’яч понесло дуже далеко. У відповідь Факел завдає легенького удару по воротах Козаченка

10′ Факел б’є зі штрафного – вище

11′ Грицай вирішив усіх перехитрити – закинути по вітру за комір воротарю зі штрафного – переліт

12′ ГОЛ!!! 1:0!!! Султанов підробляє під праву ногу і заправляє під дальню стійку обвідним ударом

14′ Гості мало не зрівняли. Славетний аут в центр штрафного завершився ударом капітана, якого ніхто не закрив, однак він погано впіймав кулю

16′ Пенальті у ворота ЛНЗ. Парфьонов зіграв рукою

17′ ГОЛ! 1:1! Малка реалізовує

20′ ЛНЗ поки не демонструє контролю м’яча

22′ Боровик погано виконує подачу зі штрафного

24′ Грицай б’є з лівої – слабко

26′ ГРИИИИИЦАААААААААЙ!!!!!!!!! 2:1!!!!!! Згрупувався і боковими ножицями дав під поперечину!

27′ ЛИИИИИИИТООООООВЧААААААААК!! 3:1!!! Султанов протягнув по флангу і видав Мар’яну простріл. Ідеально

34′ Ткаченко підробляє під праву, але захисник встигає трохи зблокувати.

ЛНЗвідчуває свою потужність, упевненості додають фанати

36′ Вакуленко проривається центром і змушує на собі фолити. Калініч б’є у воротаря

43′ Вилучення! Арбітр показує червону картку гравцю Факела Драгану. Дуже багато слів він сказав арбітру

45′ Одну хвилину додано

Перший тайм завершено. 3:1 на користь ЛНЗ і 5:1 за двома матчами

46′ Другий тайм розпочався

52′ Заміна. Тубольцев замість Боровика

54′ ГОЛ!!! 4:1! Вакуленко забиває. Захисник і воротар гостей не розібралися в епізоді, м’яч відлетів до Антона і він щокою надіслав снаряд у сітку

56′ Заміна. Гуд замість Ткаченка

58′ Нарешті ЛНЗ узяв м’яч під контроль

62′ ГОЛ! 4:2! Нелогічний м’яч залітає в сітку Козаченка. Парфьонов банально не влучив по м’ячу, Вовк вибіг і забив

Заміна. Остренко замість Вакуленка

67′ Остренко добре увійшов у гру, команда забила, проте з офсайду.

71′ Факел довго готує штрафний, а в підсумку набагато вище

78′ Заміна. Алєксандров замість Грицая

Вилучення. Факел знову договорився. Гравець одним махом отримав дві жовті за суперечки і висловлювання на адресу арбітра

83′ Суддя продовжує роздавати картки. Коломієць і суперник отримав жовті

88′ ГОЛ!!! 5:2!!! Литовчак розбирає голкіпера на атоми!

89′ Заміна. Барбанов і Рубльов замість Султтанова і Литовчака

90′ Арбітр додав 3 хвилини

Матч завершено! ЛНЗ перемагає 5:2, і виходить до півфіналу Кубку України!!!