Асистенти арбітра – Касанов П.П. (Вінниця), Аврамчук В.О. (Київська обл.)
Четвертий арбітр – Михайлюк П.В. (Черкаси)
Спостерігач арбітражу – Харахайчук А.Є. (Кременчук)

ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Вакуленко – Литовчак

Полісся: Мозіль – Чередніченко, Хопуля, Іванов, Дячук, Баранов, Недоля, Немтінов, Поручинський, Ботач, Молочко

Головний тренер: Олександр Призетко

1′ Матч розпочався

3′ Момент у ЛНЗ! Дєдов прогісся лівим флангом, відтер захисника і зробив подачу, на підбиранні зіграв Ткаченко, але підслизнувся і вдарив у зовнішній бік сітки

4′ Ще момент! Литовчак заробляє кутовий – Кондратюк неакцентовано замикає

9′ Поки що гра проходить дуже спокійно. Обидві команди нікуди на поспішають, по черзі контролюють м’яч

14′ Колективи грають так, ніби досконально знають один одного

16′ Коломієць дав на хід Вакуленку, той підробив, але навіс не вийшов

18′ Небезпечний штрафний заробляють гості

22′ Полісся пробує розганяти швидкі атаки, але вони щоразу розбиваються об захист ЛНЗ

23′ Грицай отримує жовту за фол в центрі поля

24′ А от і перший момент у Полісся! Немтінов продерся крізь трьох лебединців і пробив, але м’яч пішов над воротами

27′ Ткаченко пробиває! Вони з Грицаєм вибороли м’яч у центрі і Славік отримав передачу під постріл

29′ Полісс накочує атаку з ударлм у ближній кут – Козаченко на місці

30′ Немтінов 30 секунд крутився з м’ячем, в результаті пробив над поперечиною

32′ Грицая виводять на ударну позицію, однак він пробиває під м’яч вище

33′ ЛНЗ уже не перший раз провалюється в центрі поля, Ткаченко вимушений фолом зривати атаку

34′ Подача зі стандарту в руки Козаченку

36′ Дєдов красень! Обігрує півкоманди суперника, але затягує чи то з передачею, чи то з ударом

38′ Знову небезпека від Немтінова! 11 номер Полісся завдає чергового удару поряд зі стійкою

42′ Полісся заробляє кутовий

45′ На закінчення першого тайму Грицай виконав штрафний в руки воротарю

Перший тайм завершено. 0:0

46′ Другий тайм розпочався

49′ Після перерви команди вишли більш активні. Поліся провело декілька атак

51′ Момент у Полісся!! Вивели нападника на удар, але він влучив у стійку. Одраз ж відповідь Лебедина в особі Литовчака – вище

53′ На контратаках політали команди

54′ Заміна. Горщинський і Качур замість Литовчака і Грицая

59′ Горщинський з Вакуленком довели справу до удару, але м’яч ледь докотився до воротаря

60′ Парфьонову вже не вперше надають медичну допомогу

63′ Заміна. Тубольцев замість Парфьонова

66′ Горщинський! З лівої стріляє по центру

72′ Полісся потримало м’яч і втратило його

73′ Коломієць шикарно блокує гострий удар суперника

77′ Недоля пробиває в площину воріт ЛНЗ – Козаченко на місці

82′ Полісся під кінець гри більше володіє ініціативою

85′ Вакуленко за дві хвилини два рази втратив можливість пробити з хорошоі позиціі

Одразу ж відповідає Полісся ударом у зовнішній бік сітки

89′ Полісся буквально за крок від голу. Підсіло ЛНЗ наприкінці матчу

90′ Хороший удар над поперечиною воріт Козаченка!

90′ Арбітр додає 3 хвилини

ЛНЗ виконує останню атаку. Кутовий

Ткаченко! Майже забив!

0:0. Нас чекають ще півгодини екстра-таймів

91′ Перший екстра-тайм пішов

93′ ЛНЗ понісся вперед і заробив хороший штрафний

Горщинський виконує над дев’яткою

96′ Вакуленко покрутив захисника і пробив по центру

101′ Полісся пробиває – кутовий

105′ Перший екстра-тайм завершено. 0:0

106′ Продовжуємо

106′ Пробачає Полісся! З 12 метрів нападник не влучає у ворота після стрімкої атаки

110′ Заміна. Гуд замість Ткаченка

114′ Ще шанс у Полісся! Чередніченко головою зрізав у дальній кут, але м’яч розминувся зі стійкою

120′ Суддя додав хвилини

Горщинський тікає сам на сам!!! Але не вистачає сили удару, щоб переграти воротаря

0:0! Пенальті!