ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Александров, Тубольцев, Парфьонов – Коломієць, Гуд, Горщинський, Султанов, Вакуленко – Качур

Світанок: Паскаренко, Березовський, Заводян, Мазур, Костюк, Нуцу, Нгаха, Сума, Браславський, Ольхович, Мазурик

Головний тренер: Дмитро Євстафієв

.

1′ Матч рзпочався

2′ Світанок виконує перший стандарт – високо, незрозуміло і неточно

3′ ГОЛ!!! 1:0!! Качур обікрав голкіпера і забив у порожні ворота

5′ ГОЛ!!! 2:0!! Качур оформлює дубль з сольного проходу після хорошої атаки ЛНЗ в 4 передачі

8′ Качур! Вийшов сам на сам, підсік над воротарем, але м’яч розминувся зі стійкою

11′ ЛНЗ розкручує таки прямо від своїх воріт, заграючи навіть Козаченка

14′ Світанов виконує перший удар – по центру

19′ Команди тримають темп, ЛНЗ підшукує варіанти для чергового гострого випаду, але слизьке поле і агресивні в обороні гості тримають матч у рівних межах. ЛНЗ тримає м’яч на своїй половині

21′ Горщинський носком небезпечно б’є і заробляє кутовий

25′ Браславський непогано цілить у дальню дев’ятку, але удар несильний і Козаченко його забирає

27′ ГОЛ!!! 3:0!! Це знову Качур! Замкнув простріл Вакуленка в дотик

29′ Заміна. Дейнеко замість Козаченка

30′ ГОЛ!!! 4:0!!! Це КАЧУР. ЗНОВУ. ПОКЕР! Головою замкнув подачу з кутового

35′ Гості виграють повітря на стандарті – вище

36′ Гуд з дальної дестанції пробиває поряд з дев’яткою

37′ ГОЛ!!! 5:0!!! Вгадайте, хто? Так, Качур! 🙂 Заносить м’яч у ворота з пасу Горщинського

Перший тайм завершено. ЛНЗ попереду 5:0. Усі голи забив Качур

46′ Другий тайм розпочався

Заміна. Барбанов, Ткаченко, Грицай, Охременко замість Вакуленка, Коломійця, Парфьонова і Качура

47′ Горщинський не забив сам на сам

50′ ГОЛ!!! 6:0!!! Горщинський ударом від поперечини збільшує рахунок. Хорошу атаку розігнав Султанов, а підіграв Грицай

58′ ЛНЗ більше контролює м’яч, але не вистачає останнього пасу. Та ж проблема і в господарів під час розвитку атак

59′ Заміна. Маценко замість Дейнеки

63′ ГОЛ!!! 7:0!! Охременко набігає і в дотик стріляє в дальній кут з ідеальної передачі Грицая

68′ Пенальті у ворота ЛНЗ

ГОЛ!!! 7:1! Заводян реалізує пенальті

72′ Удар по воротах Маценка – неточно

78′ Гості виконують удар – неточно, несильно, кутовий

78′ ГОЛ!!! 7:2! Цендра реалізує рандеву

81′ Знову дають бити Світанку – м’яч проходить над поперечиною

82′ Гуд відповідає ударом по центру

84′ Ще момент у Світанка! Дивом не забивають суперники

85′ ГОЛ!!! 8:2!! Охременко замикає простріл з правого флангу

90′ Маценко рятує від гарматного пострілу