ЛНЗ-2 розгромив дублерів Спартака і підсилив інтригу в Першій лізі області (ВІДЕО)

Учора ЛНЗ-Лебедин-2 у межах 10 туру чемпіонату області серед команд Першої ліги на виїзді розтрощив золотоніський Спартак-2. Підопічні Віталія Грицая забили шість м’ячів, а у відповідь отримали всього два.

Перший м’яч забив Чепіга Богдан, скориставшись помилкою воротаря, а Спартак зрівняв рахунок в середині першого тайму. Потім Дмитро Кучер знову вивів ЛНЗ-2 вперед – 1:2. На початку другого тайму в швидкій контратаці третій гол забив Горінько Анатолій. Рахунок 1:3 тримався до 75 хв. Спартаку після розіграшу стандарту вдалось повернути інтригу – 2:3. Однак Лебедин дуже швидко зняв питання переможця – Полтавець В’ячеслав разом Ветушко Богданом розіграли швидку контратаку після якої В’ячеслав забив м’яч фактично в порожні ворота – 2:4. Ну а добили золотонісців Максим Маняк з пенальті і Покась Володимир вже в доданий час – 2:6.

Чемпіонат області
Перша ліга
10 тур
19 серпня

Спартак-2 – ЛНЗ-Лебедин-2 2:6
Голи: Чігозі (2) – Чепіга, Кучер, Горінько, Полтавець, Маняк, Покась

Відтак, у турнірній таблиці першу і п’яту команду розділяють два очки. До завершення чемпіонату залишається 4 тури.

Наступний матч ЛНЗ-2 проведе 26 серпня вдома проти Колоса о 17:00.