5 із 5: переможна хода в чемпіонаті України триває

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

ЛНЗ-Лебедин здобув чергову перемогу в чемпіонаті України серед аматорських команд. У 5 турі підопічні Василя Гречаного розібралися на домашньому стадіоні з бахмачевським Агродімом. Команда продовжує лідирувати в турнірній таблиці.

Березняк В. С. (Черкаси)

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч – Коломієць (Грицай 85), Колос (Тубольцев 69), Ткаченко (Гуд 85), Дєдов (Барбанов 25), Вакуленко – Качур (Литовчак 46)
Головний тренер: Василь Гречаний

Агродім (старт): Румянцев, Волошин, Сутченко, Касьяненко, Головко, Журба, Сокол, Ільченко, Двалі, Бамба, Кохановський
Головний тренер: Микола Тищенко

ЛНЗ міг відкрити рахунок уже на другій хвилині – “парашут” Качура розкрився в декількох сантиметрах від стійки. Агродім відповів миттєво – Парфьонов невдало зіграв у підкаті в центрі поля і нападник утік сам на сам із Козаченком, але Дмитро у новій формі не залишив йому шансів. Ще на 11 хвилині поперечина врятувала Агродім від пострілу Колоса.

Створивши два моменти, ЛНЗ затих. Ще й Дєдов смикнув задню і поступився місцем на полі Барбанову.

Далі Лебедину не вистачало креативу і гостроти в атаці. Команда діяла повільніше, ніж зазвичай, тому довелося використовувати стандарти. На 30 хвилині Ткаченко поклав штрафний від стійки, як на тренуванні – 1:0. На цьому перший тайм завершився.

По перерві Литовчак замінив Качура на вістрі атаки і зіграв результативно. Щоправда, спочатку він змарнував удар впритул – воротар обрав хорошу позицію. Утім, поки справа дійшла до цього моменту, Козаченку ще раз довелося рятувати ЛНЗ: знову вихід один в один і знову Дмитро – переможець дуелі.

Далі пристрілочні удари ЛНЗ користі не принесли. Агродім теж міг похвалитися лише ударом Бамби з розвороту. І вже під завісу поєдинку Литовчак встановив остаточний рахунок: Ткаченко накрутив захисника і віддав Мар’яну на вбивчу позицію – 2:0. У доданий час форвард міг оформити дубль, але знову не пощастило з голкіпером – він удар відбив.

У підсумку ЛНЗ перемагає, додає ще три очки, а наступної суботи їде до Миколаївки на суперматч з Вікторією.