ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Тубольцев, Ткаченко, Вакуленко, Дєдов – Литовчак

Авангард: Поштаренко, Миколайчук, Таран, Леонідов, Гаді, Кондратюк, Дорофєєв, Кушнір, Шваб, Сомов, Бондар

В. О. Головного тренера: Андрій Смалько

1‘ Матч розпочався

3‘ ЛНЗ пробує розташуватися на чужій половині, Дєдов уже виконав небезпечну подачу

5‘ Ткаченко пробиває злівої по центру

7‘ Нерівне поле в Баришівці, м‘яч дробить, гостям важко взяти його під повний контроль

10‘ Листопад віддав невдалу передачу в голову суперника – все завершилося прострілом в руки Козаченка

14‘ Оборона ЛНЗ на секунду провалилася, але Парфьонов підстрахував

15‘ Проходить подача в штрафний гостей – удар невдалий повз ворота

18‘ Литовчаку закидають наперед, він обробляє і б‘є з гострого кута вище. Тим часом Листопад корчиться від болю, зазнавши ушкодження

21‘ Жахливе поле не дає грати командам

22‘ Кушнір виконує дальній удар поряд зі стійкою

25‘ ЛНЗ розіграв комбінаційну атаку, але на останньому рубежі Дєдова збили

26‘ Литовчак! Знову виборов позицію у захисників, але пробив вище

28‘ Вакуленко виконує роботу над помилками партнерів – приймає м‘яч і б‘є, не тягнучи вперед

29‘ Дєдова вивели сам на сам! Він б‘є вище… м‘яч просто злітає з ноги

35‘ Козаченко двічі рятує ЛНЗ! Авангард виконав два смертельні удари, але Дмитро обидва потягнув!!!

39‘ В останні хвилини Авангард більше володіє ініціативою і діє гостріше. Ще один удар пройшов по воротах ЛНЗ

41‘ Ткаченко виводить Литовчака на ударну позиції, але він знову б‘є вище

43‘ Козаченко знову двічі рятує! Так багато в одному таймі він в гру ще не вступав

Перший тайм завершено. 0:0

46‘ Другий тайм розпочався

48‘ Авангард вже знаходить можливість для удару, але його блокують

54‘ Важко Лебедину сьогодні працювати з м‘ячем, Авангард, здається, більше готовий до таких умов

57‘ Заміна. Гуд замість Тубольцева

59‘ Заміна. Колос замість Дєдова

63‘ Литовчак тікає до лицьової лінії, але його ніхто не підтримує, тому він витискає максимум, заробляючи кутовий

66‘ Заміна. Качур замість Литовчака

67‘ Із замінами атака ЛНЗ дещо пожвавилася, однак до небезпеки справа ще не дійшла

69‘ А от і удар! Ткаченко стріляє над поперечиною після того, як Вакуленко покрутив захисників

71‘ Вакуленко знову обігрує оборонця і пробиває прямим ударом в дальній кут – дужи близько зі стійкою

72‘ ГООООЛ!!! 0:1!!!! Качур заносить м‘яч у сітку суперника!!!!

74‘ ГООООООЛ!!! 0:2!!! Листопад реалізує пенальті! Качура чисто збили у виході сам на сам із воротарем.

78‘ Заміна. Грицай замість Ткаченка

85‘ Козаченко! Знову герой!! Рятує на лінії воріт після удару головою з кутового