ЛНЗ-Лебедин переміг Первомайськ у чемпіонаті України

ЛНЗ-Лебедин у межах 10 туру чемпіонату України серед аматорів на виїзді здолав Первомайськ із Миколаївської області. Підопічні Гречаного заволоділи ініціативою з перших хвилин, і якби не посередня реалізація, довели б рахунок до розгромного.

Аматорський чемпіонат України

10 тур

7 жовтня, Первомайськ, Миколаївська обл., 15:30

Первомайськ” (Первомайськ, Миколаївська обл.) – “ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин) 1:2
Голи: Сторубльовцев (69) – Вакуленко (37), Колос (62)

Бакулін В. А. (Нова Каховка)

Коротков А. В. (Одеська обл.)

Рачинська І. Р. (Чернівецька обл.)

Притула Є. Ю. (Миколаївська обл.)

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч – Коломієць, Гуд (Тубольцев 90+3), Ткаченко (Грицай 63), Дєдов (Колос 58), Вакуленко (Барбанов 87) – Литовчак (Качур 63)

Первомайськ (старт): Чоларія – Рябченко, Багнюк, Шпортко, Чорнописький, Федорченко, Ярчук, Севодняєв, Соломонов, Климко, Славінський
Головний тренер: Микола Флакей

Час довгенько відводив Первомайськ від голу. Злий і вмотивований Лебедин із перших хвилин понісся на ворота суперника, створивши за 15 хвилин чотири вибухові моменти: вихід сам на сам Вакуленка, удар Литовчака, знову Вакуленка і розстріл голкіпера. М’яч опинився в сітці аж під завісу першої половини: Вакуленко підкараулив помилку захисника і переграв Тимура Чоларію, екс-голкіпера донецького Олімпіка – 0:1.

Окрім забитого м’яча, ЛНЗ мав ще шанси відзначитися, зокрема Листопад з метра не зміг пробити в порожні ворота. А от на іншому боці поля вирували пристрасті іншого характеру. В одній з останніх атак перед перервою Калініч впав у боротьбі з нападником у своєму штрафному, а той через нього перечепився. Господарі вимагали пенальті, але арбітр порушення не зафіксував.

У другому таймі темп знизився, тож Гречаний почав робити заміни. Першим із лави вийшов Колос. Олександру знадобилося чотири хвилини, щоб виправдати надії – скидка Литовчака лягла хавбеку точно на ногу і в дальній кут – 0:2.

Утім, дуже просто гра для ЛНЗ не завершилася. Як казали футболісти після гри – самі собі придумали проблеми. Первомайськ швидко скоротив відставання точним ударом Сторубльовцева, а в доданий час двічі пробачив лебединців за неуважність в обороні.

У підсумку ЛНЗ переміг із рахунком 1:2 і залишився на чолі турнірної таблиці в групі 2.