Дніпро на останніх секундах залишив ЛНЗ за бортом Кубку України

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Чинний володар Кубка України серед аматорів ЛНЗ-Лебедин припинив боротьбу за трофей на стадії 1/4 фіналу. На останній хвилині матчу з Дніпром підопічні Гречаного пропустили гол, який поставив хрест на подальшій участі в змаганнях.

Аматорський кубок України
1/4 фіналу
Матч-відповідь
Перший матч 2:2
31 жовтня, Лебедин, Черкаська обл., ЛНЗ-Арена, 14:00

ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин, Черкаська обл.) – ФК “Дніпро” (Дніпро) 1:2
Голи: Ткаченко (29) – Будняк (62), Кіричук (90+4)

Арбітри:

Осауленко Д. В. (Київ)

Алавук В. Ю. (Київ)

Лікаренко А. О. (Київ)

Ларін К. Ю. (Черкаси)

Спостерігач арбітражу – Харахайчук А. Є. (Кременчук)

ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Ткаченко (Вакуленко 70), Гуд, Колос (Тубольцев 90), Дєдов – Литовчак (Грицай 82)
Головний тренер: Василь Гречаний

Дніпро (старт): Зновенко – Кіричук, Шинкаренко, Назаренко, Палюх, Андрушко, Нечистенко, Кулініч, Вергун, Будняк, Крилов
Головний тренер: Поклонський Олександр

Як не дивно, але сьогодні ЛНЗ на своєму полі змушений був грати другим номером. Молоді дніпряни швидко адаптувалися до умов і почали класно грати в короткий швидкий пас. ЛНЗ грав без атаки, але це не завадило Ткаченку на 29 хвилині відкрити рахунок ударом з гострого кута – 1:0. Переповнена арена стоячи аплодувала автору голу і всій команді. Перший тайм так і завершився – дуже сухо, без моментів, але з більш помітним потенціалом Дніпра.

У другому таймі гра почала нагріватися. Декілька спроб наблизитися до володінь один одного завершилися голом Будняка. Дніпрянин зрівняв рахунок після стандарту – 1:1. Стало ще гарячіше. Гречаний виконав першу заміну аж на 70 хвилині, випустивши Вакуленка замість Ткаченка. Дуже швидко Антон вивів на ударну позицію Колоса, але той влучив у дальню стійку.

ЛНЗ не скористався подарованим шансом і суперник почав ще більше розкриватися. За три хвилини Назаренко ідеально пробив штрафний у дев’ятку Козаченка, але м’яч зустрівся з поперечиною. Ще один удар Назаренка Козаченко з-під поперечини перевів на кутовий. Далі був несильний удар головою і черговий стандарт лідера Дніпра в руки голкіпера ЛНЗ.

Господарі грали на руйнування. Футболісти були заточені на тяганину часу і дальні безперспективні виноси. Відтак, в останній атаці Дніпро покарав ЛНЗ: удар в стійку з лінії штрафного добив Кіричук. 1:2.

3:4 за сумою двох матчів – Дніпро у півфіналі, ЛНЗ – вилітає.

Усі матчі 1/4 фіналу

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – ФК Дніпро – 1:2 (1:0)
31.10. 14.00. Стадіон “ЛНЗ-Арена” (Лебедин)
Перший матч – 2:2

Авангард (Бзів) – Факел (Липовець) – матч не відбудеться. Відмова ФК Факел від виїзду на матч.
Перший матч – 5:1