Денис Маценко: «Воротарю завжди важче в моральному плані виходити на заміну»

Воротар ЛНЗ Денис Маценко прокоментував перемогу над Цетусом (4:3) в 2 турі чемпіонату області з футзалу.

Ігри з Цетусом ніколи легкими не були. Це досвідчена команда, яка давно грає в одному складі, а цього року вони ще й підсилилися хорошими футзалістами з Києва. Перший тайм ми повністю провалили, я вважаю. Не було видно за рахунок чого можна досягти результату. У другому таймі, коли зрівняли рахунок, десь уже ввімкнувся момент психології і ми більше хотіли перемогти.

Моя гра? Не стільки піймав кураж, скільки нам більше пощастило. Воротарю завжди важче в моральному плані виходити на заміну, але після першого дотику до м’яча це минає. І, звісно, мене підтримали хлопці. За це їм дякую. Приємно було знову вийти на поле – хоч і не трав’яне – після двомісячної перерви, пов’язаної з травмою. Я скучив за футболом, – сказав Маценко.