ЛНЗ без проблем здолав Енергію

У 4 турі чемпіонату Черкаської області з футзалу ЛНЗ не залишив шансів аутсайдеру змагань – черкаській Енергії.

Чемпіонат області з футзалу

4 тур

16 грудня, ПС Будівельник, 17:00

ЛНЗ (Лебедин) – Енергія (Черкаси) 7:2

Голи: Колос (2, 5), Качур (8, 22), Дєдов (28, 34), Ткаченко (40) – Цюпаченко (16), Сидоренко (25)

О. Євтушевський

П. Михайлюк

ЛНЗ: Маценко – Колос, Александров, Качур, Педько, Дєдов, Парфьонов, Ткаченко, Коломієць, Гуд

Стартова п’ятірка ЛНЗ: Маценко, Колос, Александров, Гуд, Парфьонов

Енергія: Безгуба, Цюпаченко, Чуприна О., Сидоренко, Чуприна В., Скляр, Білозор, Калашник, Хоменко

Результат можна було передбачити ще до початку поєдинку. Окрім різниці в класі, Енергії не допомогли сьогодні й лідери команди: Денис Бреус і Віталій Зоря. Знекровленим складом черкасці з перших хвилин вимушені були відбиватися, але за п’ять хвилин двічі пропустили від Колоса. Олександр спочатку змістився під праву ногу з точним ударом, а потім здивував дальнім пострілом в один дотик майже з центру поля – 2:0. Наступним у воротах суперника розписався Качур, але невдовзі Цюпаченко відквитав один м’яч – 3:1.

На початку другого тайму Качур оформив дубль, а Сидоренко забив ще один гол Маценку з добивання – 4:2. Ігрова модель ЛНЗ від цього не змінилася. Команда продовжила домінувати, тож до фінальної сирени забила ще тричі: два рази відзначився Дєдов, а на останніх секундах він асистував Ткаченку. 7:2 у підсумку і перша сходинка до наступного туру “забита” Лебедином.