ЛНЗ перервав безвиграшну серію в чемпіонаті області

ЛНЗ-Лебедин у 7 турі чемпіонату Черкащини з футзалу переміг аутсайдера таблиці Рувер.

Чемпіонат області з футзалу

7 тур

20 січня, ПС Будівельник, 16:00

ЛНЗ (Лебедин) – Рувер (Черкаси) 3:2

Голи: Ткаченко (27), Гуд (30), Колос (32) – Шмельов (36, 40)

П. Михайлюк

В. Щерблюк

ЛНЗ: Дейнеко – Коломієць, Ткаченко, Калініч, Качур, Парфьонов, Гуд, Вакуленко, Дєдов, Педько, Колос

Стартова п’ятірка ЛНЗ: Дейнеко, Калініч, Дєдов, Вакуленко, Ткаченко

Рувер: Єрошов, Скоряк, Шмельов, Харченко, Завгородній, Бондарь, Андрійченко А., Стрикаль, Косун, Сухецький

Прогнозована перемога ЛНЗ не стала розгромною. Рувер почав грати від оборони, тому низький темп матчу змусив лебединців діяти позиційно та індивідуально. Місцями сольних проходів було аж надто багато. Погострішало біля воріт Рувера в середині першої половини: Ткаченко підсік передачу Дєдову, той прокинув повз Єрошова і впав. Арбітр пенальті не поставив, але сам Віктор у перерві зізнався, що сфолив. Перший тайм завершився без голів.

Гра розпочалася після перерви. ЛНЗ активно пішов уперед і багато разів добряче пробив по воротах, але голкіпер рятував. На 27 хвилині ніхто не зміг протистояти Ткаченку – Славік одним рухом розірвав навпіл оборону і чітко пробив – 1:0. Слідом за ним відзначився Гуд, вдало підставивши стегно, а догнав їх Колос – 3:0. Рувер бере тайм-аут і скорочує відрив силами активного Шмельова – 3:1. На останніх хвилинах зелені пішли вперед і Шмельов оформив дубль за п’ять секунд до сирени – 3:2, перемога ЛНЗ.