13 травня, Степанці, стадіон “Маракана”, 16:00

“ЛНЗ”: Козаченко – Коломієць, Алєксандров, Калініч, Парфьонов – Листопад, Лобов, Ткаченко, Дєдов, Барбанов – Грицай

“Росава”: Сорокін – Баранов, Яворський, Вовк, Бовшик, Дєєв, Бобков, Франчук, Подгорський, Конюша – Болюк

Головний тренер: Станіслав Яременко

1′ Матч розпочався

2′ Подгорський б’є здалеку – вище

5′ Активний, але сумбурний початок

7′ Поле дуже слизьке і травмонебезпечне. Гравці поки не збавляють обертів у швидкостях, але впевнено приборкати м’яч не вдається

11′ ГОЛ!!! 0:1! Барбанов забиває! Лобов віддав ідеально тонкий пас у розріз правому хаву, той виборов м’яч у Дєєва і чітко пробив у дальній кут.

13′ ГОЛ!!! 0:2! Листопад! ЛНЗ швидко закріпоює перевагу. М’яч завис у штрафному майданчику, а Тимофій зреагував на нього безжальним ударом зльоту в дев’ятку

18′ Росаві дедалі тяжче чинити спротив, але вона намагається це робити

21′ Франчук отримує жовту

22′ Яворський отримує жовту за удар Грицая по лицю

23′ ГОЛ!!! 0:3! Листопад забиває! Дєдов з відскоком виконує стандарт, який попередньо заробив Грицай, а Тіма зіграв на добиванні.

25′ ГОЛ!!! 1:3! Болюк забиває здалеку з відскоком.

26′ ГОЛ!!! 2:3! Вовк забиває! Оце так матч.

У центрі поля зчепилися Ткаченко і Вовк. Капітан Росави не по-футбольному поставив плече В’ячеславу

31′ Божевілля! 3:3!!! Конюша забиває. Козаченко на виході не зафіксував м’яч, збивши Калініча і Конюшу, але нападник спритно підвівся і забив у порожні ворота.

35′ Стрімка комбінація ЛНЗ завершується ударом Грицая в руки Сорокіну

37′ Важкий матч для арбітрів – багато неоднозначної боротьби

40′ Франчук вирішує ще раз перевірити Козаченка дальніс ударом. Цього разу точно в руки

43′ Заміна. Литовчак замість Ткаченка. Слава зазнав пошкодження. Йому сьогодні найбільше перепало. (ЛНЗ)

45+3′ Перший тайм завершено. 3:3

46′ Другий тайм розпочався.

Заміна. Колодяжний замість Дєдова (ЛНЗ). У Сергія не пішла гра

53′ Калініч сильно б’є зі штрафного, але над поперечиною

56′ ГОЛ!!! 3:4! Литовчак забиває! Спрацювала заміна Гречаного. Мар’ян пішов до кінця у боротьбу з голкіпером і проткнув м’яч повз нього

59′ ГОЛ!!! 3:5! Знову Литовчак виграє дуель у Сорокіна. Олексій привозить п’ятий м’яч.

67′ ГОЛ!!! 3:6! Литовчак – хет-трик. Недограли з Мар’яном у штрафному майданчику, чим він і скористався

68′ Конюша завдає небезпечного удару Козаченку.

71′ Подгорський знаходить голову Конюші, але подає занизько

72′ Заміна. Семенов замість Бобкова (Росава)

73′ Знову Литовчак має забивати. Колодяжний зробив класну подачу на ногу голеадору, але цього разу Сорокін виручив

75′ Листопад б’є з дуги карної зони – повз стійку

76′ Заміна. Агарін замість Франчука (Росава), Стєпанов замість Грицая (ЛНЗ)

82′ Стєпанов скидує головою Литовчаку, а той б’є повз дальню стійку

84′ ЛНЗ багато атакує флангами, особливо продуктивний у цьому Колодяжний

85′ Болюк з напівльоту нагадує про те, що Росава ще в грі.

85′ Стєпанов б’є в стійку

86′ Знову Болюк покращує статистику господарів дальнім, але безпечним ударом для Лебедина

88′ Заміна. Карнаух замість Листопада (ЛНЗ)

90+3′ Арбітр додає три хвилини.

ГОЛ!!! 3:7! Литовчак – покер. Знову спрацювала зв’язка з Колодяжним.

ГОЛ!!! 3:8! Барбанов. Розгром