WE MUST STAND TOGETHER
Поразка від Майфона залишає ЛНЗ без футзального золота

22 Лютого, 2019

ЛНЗ-Лебедин у матчі 2 туру плей-офф чемпіонату області з футзалу програв Майфону і втратив шанси на головний трофей.

Чемпіонат області з футзалу
Фінал чотирьох
2 тур
22 лютого, КП Будівельник, 18:00

ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин, Черкаська обл.) – “Майфон” (Черкаси) 1:2
Голи: Колос (1) – Бобінський (3), Проценко (10)

Арбітри:
О. Євтушевський
І. Педченко

ЛНЗ: Дейнеко – Гуд, Дєдов, Александров, Колос, Калініч, Коломієць, Парфьонов, Качур, Ткаченко

Стартова п‘ятірка ЛНЗ: Дейнеко – Калініч, Ткаченко, Дєдов, Колос

Стартова п‘ятірка Майфона: Ткаченко – Бурлін, Чорний, Бобінський, Сторчоус

На першій же хвилині Олександр Колос відкрив рахунок ударом з носка в кут воріт суперника – 1:0, але на третій хвилині Бобінський зрівняв цифри на табло – 1:1. Попри такий результативний початок, гра проходила в невисокому темпі, але фактично без центру поля – суперники щохвилини обмінювалися ударами. Другий гол міг забити Колос, але його удар Юрій Ткаченко зупинив на лінії воріт. В атаці-відповіді забив Майфон: Дейнеко невдало зіграв на виході, викотивши м‘яч на порожні ворота Проценку – 2:1. До перерви майфонівці могли збільшувати гандикап через невиразну гру в обороні Лебедина, утім цифри не змінилися.

У другій половині ЛНЗ пішов на штурм. З 24 хвилини підопічні Гречаного постійно били по воротах суперника. При чому били небезпечно, гостро, точно. Один тільки Ткаченко завдав не менше 5 ударів, але його тезка у воротах заслужено може отримувати гравця туру. Юрій тащив усе. Лебедин, перебуваючи за крок від голу, зіштовхнувся з куражем голкіпера. І так, і сяк намагалися гравці забити – нічого не вийшло. Не лізла куля у ворота і все. А Майфон теж в обороні не відсиджувався – за найменшої змоги команда летіла вперед забивати і створювати труднощі Дейнеці, однак у другому таймі голкіпер ЛНЗ відстояв ідеально, ще й на виході в полі двічі підстрахував захисників.

У підсумку непробивний Ткаченко посприяв перемозі Майфона 1:2.