WE MUST STAND TOGETHER
Календар Чемпіонату області (перше коло)

Календар Чемпіонату області (перше коло)

21 Квітня, 2017

29 квітня стартує футбольний сезон. Шполяни розпочнуть із виїзного матчу проти “Златокраю”. 
1 тур 29 квітня (субота)

“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Авангард”

ФК “Уманьферммаш” – “Альтаїр”

           3. “Олімп” – ФК “Спартак”

           4. “Златокрай-2017” – “ЛНЗ-Лебедин”

           5. ФК “Колос” – ФК “УТК” 

           6. “Росава-Наша Ряба ” – СК “Базис”

                                           2 тур 6 травня (субота)

           7. ФК “Авангард” – СК “Базис”

           8. ФК “УТК” – “Росава-Наша Ряба”

           9. “ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Колос”

          10. ФК “Спартак” – “Златокрай-2017”

          11. “Альтаїр” – “Олімп”

          12. “Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Уманьферммаш”

                          3 тур 13 травня (субота)          

13. ФК “Уманьферммаш” – ФК “Авангард”

          14. “Олімп” – “Академія-Черкаський Дніпро”

          15. “Златокрай-2017” – “Альтаїр”

          16. ФК “Колос” – ФК “Спартак”  

          17. “Росава-Наша Ряба” – “ЛНЗ-Лебедин”

          18. СК “Базис” – ФК “УТК”

                     4 тур 20 травня (субота)

          19. ФК “Авангард” – ФК “УТК”

          20. “ЛНЗ-Лебедин” – СК “Базис”

          21. ФК “Спартак” – “Росава-Наша Ряба”

          22. “Альтаїр” – ФК “Колос”

          23. “Академія-Черкаський Дніпро” – “Златокрай-2017”

          24. ФК “Уманьферммаш” – “Олімп”

                                         5 тур 27 травня (субота)

          25. “Олімп” – ФК “Авангард”

          26. “Златокрай-2017” – ФК “Уманьферммаш”

          27. ФК “Колос” – “Академія-Черкаський Дніпро”

          28. “Росава-Наша Ряба” – “Альтаїр”  

          29. СК “Базис” – ФК “Спартак”

          30. ФК “УТК” – “ЛНЗ-Лебедин”

                                         6 тур 3 червня (субота)

          31. ФК “Авангард” – “ЛНЗ-Лебедин”

          32. ФК “Спартак” – ФК “УТК”

          33. “Альтаїр” – СК “Базис” 

          34. “Академія-Черкаський Дніпро” – “Росава-Наша Ряба”

          35. ФК “Уманьферммаш” – ФК “Колос”

          36. “Олімп” – “Златокрай-2017”

                                         7 тур 10 червня (субота)

    37. “Златокрай-2017” – ФК “Авангард”

  38. ФК “Колос” – “Олімп”

  39. “Росава-Наша Ряба” – ФК “Уманьферммаш”

  40. СК “Базис” – “Академія-Черкаський Дніпро”

  41. ФК “УТК” – “Альтаїр”

  42. “ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Спартак”

                       8 тур 17 червня (субота)

     43. ФК “Авангард” – ФК “Спартак”

     44. “Альтаїр” – “ЛНЗ-Лебедин”

     45. “Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “УТК”

     46. ФК “Уманьферммаш” – СК “Базис”

   47. “Олімп” – “Росава-Наша Ряба”

   48. “Златокрай-2017” – ФК “Колос”

                       9 тур 24 червня (субота)

     49. ФК “Колос” – ФК “Авангард”  

     50. “Росава-Наша Ряба” – “Златокрай-2017”

   51. СК “Базис” – “Олімп”

   52. ФК “УТК” – ФК “Уманьферммаш”

   53. “ЛНЗ-Лебедин” – “Академія-Черкаський Дніпро”

     54. ФК “Спартак” – “Альтаїр”

                     10 тур 1 липня (субота)

           55. ФК “Авангард” – “Альтаїр”

           56. “Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Спартак”  

           57. ФК “Уманьферммаш” – “ЛНЗ-Лебедин”

           58. “Олімп” – ФК “УТК”

           59. “Златокрай-2017” – СК “Базис”

           60. ФК “Колос” – “Росава-Наша Ряба”

                     11 тур 8 липня (субота)

               61. “Росава-Наша Ряба” – ФК “Авангард”

           62. СК “Базис” – ФК “Колос”  

           63. ФК “УТК” – “Златокрай-2017”

           64. “ЛНЗ-Лебедин” – “Олімп” 

           65. ФК “Спартак” – ФК “Уманьферммаш”

           66. “Альтаїр” – “Академія-Черкаський Дніпро” 

    

 

                          Початок матчів:

             1, 2, 3, 4, 5 тури – о 16-00 год.

            6, 7, 8, 9, 10, 11 тури – о 17-00 год.

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA