Товариський матч

№2

20 липня, Лебедин, ЛНЗ-Арена, 17:00

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Альянс» (Липова Долина, Сумська обл.)

16:42 Матч розпочнеться з затримкою через запізнення Альянса. Орієнтовний початок – ближче до 18:00

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч – Шестипалов ГНП, Колос, Ткаченко, Дєдов, Поплавка ГНП – Грицай

Головний тренер: Василь Гречаний

Матч розпочнеться о 18:00

1‘ Матч розпочався

1‘ ГОЛ!!! 0:1! Сидоренко замикає передачу партнера, який вбіг у вільну зону без офсайду. 46 секунд минуло від стартового свистка

4‘ Хороший темп з перших хвилин, Альянс жваво працює, ЛНЗ не поступається. Поплавка добре прорвався по флангу, але його подачу ніхто не замкнув

7‘ Грицай пробує бити – захисник блокує

12‘ Боротба, швидкість: усе це є на полі, цікаво дивитись

14‘ Козаченко на місці! Бере удар лівого вінгера гостей

16‘ Ох, класна атака ЛНЗ!! Листопад зіграв на перехопленні, пішов уперед і отримав геніальний пас п‘ятою від Ткаченка, однак Тимофій не забив сам на сам!

20‘ А от і удар від Альянса! Обрізка Листопада призвела до хорошого пострілу з-за меж штрафного – Козаченко тягне

29‘ Гра застрягла в центрі поля, команди борються за кожен метр – не дають розгулятися одна одній

70‘ Шестипалов з лівої ноги перебиває ворота зі штрафного

71‘ Литовчак! Обігрує захисника і підсікає! М‘яч перелітає воротаря і летить повз ворота

73‘ Альянс користується обрізкою Поплавки і завершує атаку ударом – Дейнеко забирає

74‘ ГОЛ!!! 2:1!! Тубольцев головою забиває з кутового. Поплавка подав

75‘ Без центру поля гра розвивається – Альянс завдає черговий удар поряд з воротами

76‘ ГОЛ!!! 2:2!! От і зрівняв Альянс. Забив Макаров

79‘ Оце так момент у Поплавки! Двічі протягом хвилини! Просто розстрілює голкіпера, але той рятує. Дивовижно

80‘ Шестипалов класно виконує стандарт з кута штрафного майданчика, але голкіпер знову тягне

81‘ І ще удар

86‘ Кондратюк зазнав ушкодження коліна у зіткненні з Коломійцем

87‘ Удар гостей над поперечиною

88‘ Ого! Шестипалов зарядив з 40 метрів – м‘яч просвистів над каркасом

90‘ Арбітр додає 3 хвилини

90+2‘ У Дейнеки робота не зникає – ще удар

90+3‘ Та ладно!! Це що за голкіпер у Альянса?! Як він це тягне? Мертвий удар Поплавки дістав із дев‘ятки

Матч завершено. 2:2