ЛНЗ спокійно перемагає дебютанта чемпіонату України

ЛНЗ-Лебедин у матчі 3 туру чемпіонату України серед аматорів вдома здолав київський Атлет.

Аматорський чемпіонат України

3 тур

18 серпня, 17:00

Лебедин, Черкаська обл., ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – ФК «Атлет» (Київ) 2:1

Голи: Балацький (23), Грицай (51) – Хоменко (75)

Вилучення: Кочергін (80)

Садовий О.В. (Кременчук)

Петров В.М. (Кременчук)

Потапенко О.В. (Харків)

Коливай О.О. (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу – Кисельов Р.О. (Суми)

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Дєдов – Шестіпалов (Тубольцев 46), Поступаленко, Ткаченко (Грицай 39), Балацький (Коломієць 76), Поплавка (Колос 46) – Литовчак

Атлет: Кочергін – Мовчан (Твердохліб 57), Яковенко, Орел, Козачок (Гаращенко 35), Руснак, Кучинський (Шкуренко 81), Русін (Бабіч 62), Яценко, Федоров (Швець 46), Хоменко

Головний тренер: Дмитро Мурашенко

Хороший матч видав ЛНЗ у третьому турі. Багато не забили, але багато корисного впало в скарбничку команди. Зокрема, мова про адаптацію новачків. ЛНЗ з перших хвилин узяв м’яч під контроль і гострота йшла від тріо Поплавка – Поступаленко – Балацький. Крайні хави активно й ефективно працювали на флангах з ударами й обіграшами, а Поступаленко став головним розпасовщиком. У його активі два асисти й декілька шикарних закидушок за спини захисникам.

Перший гол так і забили: Поступаленко видав цукерку на хід Балацькому, а той розвернув стопу й пробив у дальній кут – 1:0. Окрім забитого голу, Денис приємно вразив двома забігами по флангу: прокидуючи м’яч, він, як вітер, залишав оборнців за спиною.

У другому таймі забив Грицай, який вийшов на заміну замість Ткаченка. В’ячеславу у зіткнення забили стегно так, що він не зміг бігати. А Грицай забив також з пасу Поступаленка, який до цього обігрався з Колосом і віддав точно Віталію під ліву ногу – 2:0.

ЛНЗ повністю володів ініціативою, але Атлет жоднох хвилини не опустив руки. Підопічні Мурашенка постійно намагалися атакувати, боролися і непоступливо діяли в епізодах 1-на-1. Це принесло користь на 75 хвилині. Точний удар головою під стійку від Хоменка скоротив розрив у рахунку – 2:1.

Потім стався епізод, який впринципі не дозволив киянам піти у вабанк, щоб зробити камбек. На 80 хвилині Литовчак перекинув голкіпера, той зніс його, арбітр одразу зупинив гру і дав червону, а м‘яч тим часов закотився у ворота, однак це вже був штрафний. Грицай підійшов і пробив у стінку. До цього його стандарт відбила стійка.

У підсумку ЛНЗ переміг 2:1 і набрав важливі три очки. Турнірна таблиця.