Разом До Мети
ААФУ оприлюднила відомості про Кубок України 2019/2020

ААФУ оприлюднила відомості про Кубок України 2019/2020

20 Серпня, 2019

 

Асоціація аматорського футболу України опублікували повний перелік команд-учасниць цьогорічного розіграшу, а також дати проведення матчів. 

 

Повний перелік учасників розіграшу Кубка України з футболу сезону 2019/2020:

«Вотранс» (Луцьк)

«Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.)

«ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)

«Маяк» (Сарни, Рівненська обл.)

«Карпати-Енергетик» (Галич, Івано-Франківська обл.)

«Полісся» (Ставки, Житомирська обл.)

«Звягель» (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)

«Мал» (Коростень, Житомирська обл.)

«Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.)

«Рубікон-Вишневе» (Київ)

«Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.)

«ЛНЗ-Лебедин» (Черкаська обл.)

«Легіон» (Полтава)

«Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.)

СК «Полтава»

«Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.)

«LS Group» (Верхня Сироватка, Сумська обл.)

«Велетень» (Глухів, Сумська обл.)

«Таврія» (Новотроїцьке, Херсонська обл.)

«Скорук» (Томаківка, Дніпропетровська обл.)

«Перемога» (Дніпро)

«Універ-Динамо» (Харків)

«Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.)

«Сапфір» (Краматорськ, Донецька обл.)

ФК «Покровськ» (Донецька обл.)

«Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.)

«Будівельник» (Лисичанськ, Луганська обл.)

«Скіф» (Шульгинка, Луганська обл.)

 

Учасники та терміни проведення матчів попереднього етапу:

Команди Дати проведення
1 «Маяк» (Сарни, Рівненська обл.) «Вотранс» (Луцьк) 21.08 та 11.09
2 «Полісся» (Ставки, Житомирська обл.) «Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.) 28.08 та 4.09
3 «Карпати-Енергетик»

(Галич, Івано-Франківська обл.)

«Звягель»

(Новоград-Волинський, Житомирська обл.)

28.08 та 4.09
4 «Мал» (Коростень, Житомирська обл.) «Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.) 28.08 та 4.09
5 «Легіон» (Полтава) «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) 28.08 та 4.09
6 «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) «Рубікон-Вишневе» (Київ) 28.08 та 4.09
7 СК «Полтава» «LS Group» (Верхня Сироватка, Сумська обл.) 28.08 та 4.09
8 «Універ-Динамо» (Харків) «Велетень» (Глухів, Сумська обл.) 28.08 та 4.09
9 «Скіф» (Шульгинка, Луганська обл.) ФК «Покровськ» (Донецька обл.) 28.08 та 4.09
10 «Перемога» (Дніпро) «Сапфір» (Краматорськ, Донецька обл.) 28.08 та 4.09
11 «Скорук» (Томаківка, Дніпропетровська обл.) «Будівельник» (Лисичанськ, Луганська обл.) 28.08 та 4.09
12 «Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.) «Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.) 28.08 та 4.09

 

Команди: ОДЕК (Оржів), Вікторія (Миколаївка), ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) та Таврія (Новотроїцьке) візьмуть участь у турнірі з 1/8 фіналу.

Терміни  проведення наступних етапів турніру:

1/8 фіналу – 18 та 25.09.2019 р.

1/4 фіналу – 9 та 16.10.2019 р.

Матчі півфіналів та фіналу відбудуться у 2020 р.

 

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA