Офіційний сайт ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Календар і результати

Регламент

Календар:

Початок матчів:
1, 2, 3, 4, 5 тури – о 16-00
6, 7, 8, 9, 10, 11 тури – о 17-00

1 тур 29 квітня (субота)
“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Авангард” 2:0
ФК “Уманьферммаш” – “Альтаїр” 4:3
“Олімп” – ФК “Спартак” 1:1
“Златокрай-2017” – “ЛНЗ-Лебедин” 0:2
ФК “Колос” – ФК “УТК” 1:6
“Росава-Наша Ряба ” – СК “Базис” 0:2

2 тур 6 травня (субота)
ФК “Авангард” – СК “Базис” 2:3
ФК “УТК” – “Росава-Наша Ряба” 3:1
“ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Колос” 2:1
ФК “Спартак” – “Златокрай-2017” 0:3
“Альтаїр” – “Олімп” 3:0
“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Уманьферммаш” 0:1

3 тур 13 травня (субота)
ФК “Уманьферммаш” – ФК “Авангард” 2:1
“Олімп” – “Академія-Черкаський Дніпро” 1:1
“Златокрай-2017” – “Альтаїр” 3:1
ФК “Колос” – ФК “Спартак” 5:0
“Росава-Наша Ряба” – “ЛНЗ-Лебедин” 3:8
СК “Базис” – ФК “УТК” 1:2

4 тур 20 травня (субота)
ФК “Авангард” – ФК “УТК” 1:2
“ЛНЗ-Лебедин” – СК “Базис” 2:0
ФК “Спартак” – “Росава-Наша Ряба” 1:3
“Альтаїр” – ФК “Колос” 5:2
“Академія-Черкаський Дніпро” – “Златокрай-2017” 1:0
ФК “Уманьферммаш” – “Олімп” 1:0

5 тур 27 травня (субота)
“Олімп” – ФК “Авангард” 3:2
“Златокрай-2017” – ФК “Уманьферммаш” 1:0
ФК “Колос” – “Академія-Черкаський Дніпро” 2:0
“Росава-Наша Ряба” – “Альтаїр” 0:3
СК “Базис” – ФК “Спартак” 7:1
ФК “УТК” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:0

6 тур 3 червня (субота)
ФК “Авангард” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:5
ФК “Спартак” – ФК “УТК” 0:6
“Альтаїр” – СК “Базис” 4:2 
“Академія-Черкаський Дніпро” – “Росава-Наша Ряба” 1:1
ФК “Уманьферммаш” – ФК “Колос” 1:2
“Олімп” – “Златокрай-2017” 1:0

7 тур 10 червня (субота)
“Златокрай-2017” – ФК “Авангард” 4:2
ФК “Колос” – “Олімп” 2:1
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Уманьферммаш” 0:0
СК “Базис” – “Академія-Черкаський Дніпро” 3:2
ФК “УТК” – “Альтаїр” 1:1
“ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Спартак” 11:0

8 тур 17 червня (субота)
ФК “Авангард” – ФК “Спартак” 1:0
“Альтаїр” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:1
“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “УТК” 1:1
ФК “Уманьферммаш” – СК “Базис” 1:4
“Олімп” – “Росава-Наша Ряба” 1:0
“Златокрай-2017” – ФК “Колос” 3:2

9 тур 24 червня (субота)
ФК “Колос” – ФК “Авангард” 7:1
“Росава-Наша Ряба” – “Златокрай-2017” 1:4
СК “Базис” – “Олімп” 1:0
ФК “УТК” – ФК “Уманьферммаш” 0:1
“ЛНЗ-Лебедин” – “Академія-Черкаський Дніпро” 6:0
ФК “Спартак” – “Альтаїр” 1:3

10 тур 1 липня (субота)
ФК “Авангард” – “Альтаїр” 0:7
“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Спартак” 5:0
ФК “Уманьферммаш” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:2
“Олімп” – ФК “УТК” 1:5
“Златокрай-2017” – СК “Базис” 5:4
ФК “Колос” – “Росава-Наша Ряба” 1:0

11 тур 8 липня (субота)
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Авангард” 2:3
СК “Базис” – ФК “Колос” 6:3
ФК “УТК” – “Златокрай-2017” 3:0
“ЛНЗ-Лебедин” – “Олімп” 5:1
ФК “Спартак” – ФК “Уманьферммаш” 0:7
“Альтаїр” – “Академія-Черкаський Дніпро” 2:1

12 тур 19 серпня (субота)
«Авангард» – «Академія-Черкаський Дніпро» 3:0
«Альтаїр» – «Уманьферммаш» 1:1
«Спартак» – «Олімп» 0:2
«ЛНЗ-Лебедин» – «Златокрай-2017» 4:0
УТК – «Колос» 3:1
СК «Базис» – «Росава-Наша Ряба» 0:0

13 тур 26 серпня (субота)
СК «Базис» – «Авангард» 3:2
«Росава-Наша Ряба» – УТК 1:1
«Колос» – «ЛНЗ-Лебедин» 2:2
«Златокрай-2017» – «Спартак» 3:0
«Олімп» – «Альтаїр» 0:0
«Уманьферммаш» – «Академія-Черкаський Дніпро» 1:0

14 тур 2 вересня (субота)
«Авангард» – «Уманьферммаш» 2:2
«Академія-Черкаський Дніпро» – «Олімп» 2:2
«Альтаїр» – «Златокрай-2017» 1:1
«Спартак» – «Колос» 0:2
«ЛНЗ-Лебедин» – «Росава-Наша Ряба» 2:0
УТК – СК «Базис» 2:1

15 тур 9 вересня (субота)
УТК – «Авангард» 2:1
СК «Базис» – «ЛНЗ-Лебедин» 1:1
«Росава-Наша Ряба» – «Спартак» 4:0
«Колос» – «Альтаїр» 1:2
«Златокрай-2017» – «Академія-Черкаський Дніпро» 4:1
«Олімп» – «Уманьферммаш» 1:2

16 тур 16 вересня (субота)
«Авангард» – «Олімп» 1:2
«Уманьферммаш» – «Златокрай-2017» 0:0
«Академія-Черкаський Дніпро» – «Колос» 1:0
«Альтаїр» – «Росава-Наша Ряба» 1:0
«Спартак» – СК «Базис» 2:6
«ЛНЗ-Лебедин» – УТК 1:1

17 тур 23 вересня (субота)
«ЛНЗ-Лебедин» – «Авангард» 11:2
УТК – «Спартак» 4:1
СК «Базис» – «Альтаїр» 0:0
«Росава-Наша Ряба» – «Академія-Черкаський Дніпро» 4:0
«Колос» – «Уманьферммаш» 0:1
«Златокрай-2017» – «Олімп» 2:0

18 тур 30 вересня (субота)
«Авангард» – «Златокрай-2017» 1:0
«Олімп» – «Колос» 2:0
«Уманьферммаш» – «Росава-Наша Ряба» 0:1
«Академія-Черкаський Дніпро» – СК «Базис» 1:4
«Альтаїр» – УТК 1:1
«Спартак» – «ЛНЗ-Лебедин» 0:1

19 тур 7 жовтня (субота)
«Спартак» – «Авангард» 1:1
«ЛНЗ-Лебедин» – «Альтаїр» 6:0
УТК – «Академія-Черкаський Дніпро» 6:1
СК «Базис» – «Уманьферммаш» 0:2
«Росава-Наша Ряба» – «Олімп» 3:0
«Колос» – «Златокрай-2017» 2:3

20 тур 14 жовтня (субота)
«Авангард» – «Колос» 0:0
«Златокрай-2017» – «Росава-Наша Ряба» 1:0
«Олімп» – СК «Базис» 1:2
«Уманьферммаш» – УТК 1:0
«Академія-Черкаський Дніпро» – «ЛНЗ-Лебедин» 0:2
«Альтаїр» – «Спартак» 8:0

21 тур 21 жовтня (субота)
«Альтаїр» – «Авангард» 0:1
«Спартак» – «Академія-Черкаський Дніпро» 1:2
«ЛНЗ-Лебедин» – «Уманьферммаш» 4:0
УТК – «Олімп» 5:0
СК «Базис» – «Златокрай-2017» 1:0
«Росава-Наша Ряба» – «Колос» 0:0

 22 тур 28 жовтня (субота)
«Авангард» – «Росава-Наша Ряба»
«Колос» – СК «Базис»
«Златокрай-2017» – УТК
«Олімп» – «ЛНЗ-Лебедин»
«Уманьферммаш» – «Спартак»
«Академія-Черкаський Дніпро» – «Альтаїр»

12, 13, 14  тури – о 17-00 год.
15, 16, 17, 18  тури – о 16-00 год.
19, 20, 21, 22  тури – о 15-00 год.

Залишити коментар